Mashtrimi i madh

January 14, 2016 13:32

Mashtrimi i madh

Dërguar me SMS

Në numrin e redaksisë

Përshëndetje dhe faleminderit për mundësimin e botimit të SMS-ve! Reforma në Drejtësi është një mashtrim i madh, është shfaqja e radhës e politikës tonë tinëzare. A mund të bëjnë reformë në Drejtësi shumë persona që meritojnë të jenë në burg? Fatkeqësisht, jo. Gjykatësit, prokurorët dhe politikanët janë të paprekshëm. Ky është realiteti, kjo është Shqipëria.

January 14, 2016 13:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*