Mashtron kushërirën për ta kthyer në prostitutë dhe e detyron të abortojë 8 herë

June 19, 2015 08:44

Mashtron kushërirën për ta kthyer në prostitutë dhe e detyron të abortojë 8 herë

Një vajzë 20-vjeçare ka rënë pre e shfrytëzimit si prostitutë, ku tutori i saj ka qënë kushëriri.

Mark Vathaj, ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj saj, duke e shfrytëzuar të dëmtuarën fillimisht në hotelet e Shëngjinit dhe më pas në Itali dhe në Zvicër.

E dëmtuara, është mashtruar nga i afërmi i saj, i cili i ka pohuar se duhet të paraqiteshin në gjëndjen civile të Bashkisë së qytetit për të kryer çregjistrimin e vëllait të saj, që kishte vetëm pak ditë që kishte ndërruar jetë.

Mirëpo pas largimit nga shtëpia, vajza i është nënshtruar dhunës psikologjike, duke e detyruar të ushtrojë prostitucion fillimisht në disa hotole në zonën e Shëngjinit, raporton A1 Report.

Ai e kërcënonte se do i vriste familjarët, nëse largohej.

Pas Shëngjinit, Vathaj e ka prostituar kushërirën e vet edhe në Itali dhe Zvicër.

Historia bëhet edhe më tronditëse, për faktin se gjatë këtyre muajve, ai e ka lënë kushërirën e vet 8 herë shtatzënë, duke qenë se bënte seks të pambrojtur me të.

Dhe, të 8 herët e ka detyruar atë që të abortojë.

Prokuroria ka kërkuar ndërkohë dënimin e tij me 21 vjet burg.

June 19, 2015 08:44
Komento

10 Komente

 1. Djal Tirone re June 19, 09:33

  kafsheria njerezore ska fund

  Reply to this comment
 2. lumi June 19, 09:48

  Qou ENVER HOXHA ni her mei zhduk kta klush tradhtar
  te bandav fashiste Balliste zogiste saliste se
  e qelben Shqipern e popullin shipetar ne bot

  Jue e lat ni shqipri moralisht te paster si drita e diellit
  ju keni thene vet pes vjet kini mem qajt
  pes vejt kini mem shajit
  gjith jeten ken mem lup po nuk keni mem gjete
  Lavdi paq per Jet o Frofeti Shqipetar

  Reply to this comment
  • pse June 19, 10:57

   Ne kohen e Enverit kane qene njesoj keto fenomene,vetem se ne nuk i dinim pasi nuk beheshin publike.Dhuna seksuale dhe kurverite e burrave ne familjet fshatare dhe kryesisht veriore,ka qene e papare.Ka ende gjinekologe qe kane punuar ne keto zona qe e deshmojne.

   Reply to this comment
 3. lato June 19, 11:29

  Edhe kete e paske bere,o Mark-uk?

  Reply to this comment
 4. mister June 19, 11:40

  mark uku e ka pushim sot

  Reply to this comment
 5. Mark uk June 19, 12:30

  Po cfar mute prokororie i thon ksaj qe denon kaq pak ket kafsh te ndyre.

  Reply to this comment
 6. LORA June 19, 13:09

  Tronditese,pa limit.

  Reply to this comment
 7. suliot June 19, 14:36

  popull barabar, cfare nuk degjon ne shqiperi,kriminele te lindur,

  Reply to this comment
 8. inf June 19, 15:12

  21 VJET Po te ishte ne ndonji vend tjeter do denohesh me pushkatim
  horri i pyllit halabaku pisi digjenerata perdor gocen e botes per kurveri dhe hajde jepja
  evladin kushuririt te pare jashte nga shpite kushurinjt ata qine dhe motrat e tyre jo me kushurinat pse pak beri i biri i kafshes salih dhe i kinezes lirije sllobodankes e mori kushurinen me dy viça e palloi dhe lindi dhe xeni dy viça dhe e la rrugve :
  qerojini dhe mos i besoni asnjonit mos fusni neper shpi vend e pa vende horra e kodosha
  mushin hunet dhe pastaj qine dhe nanat e veta ;
  ptyyyyyyyyyyyyyyyyy tu shufte rraca e fara ta pagufshin motart dhe bijat e tuja ket pisllik

  Reply to this comment
 9. desi June 19, 15:34

  Qe je pervers kjo dihej o Mark Uk ,po te arrije deri ketu ska me limit njerzor ,megjithse ti asnjehere ske qene i denje per tu llogaritur ne liste me njerzit. Me kete qe ke bere………….. mesuam indetitetin tend te plote.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*