Maskat grabisin pikën e karburantit, plagosin punonjësin

Redaksia Online May 13, 2013 08:30

Maskat grabisin pikën e karburantit, plagosin punonjësin

Një pikë karburanti është grabitur me armë mëngjesin e sotëm, ndërsa një person është plagosur. Ngjarja ndodhi në rrugën Korçë-Pogradec, ky dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë goditur punonjësin e karburantit me qytën e automatikut dhe më pas kanë marrë paratë që ishin në arkë, rreth 1 mln lekë. Grabitësit e kanë mbyllur në tualetin e lokalit punonjësin e plagosur dhe janë larguar. Kanë qenë familjarët e këtij të fundit, të cilët i kanë dhënë atij ndihmën e parë dhe kanë njoftuar policinë. Hetimet vijojnë.

Redaksia Online May 13, 2013 08:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim