Mat, banesa dykatëshe shkrumbohet nga zjarri

February 11, 2018 13:31

Mat, banesa dykatëshe shkrumbohet nga zjarri

 

Një banesë dykatëshe në fshatin Lis të Mati është shkrumbuar si pasojë e rënies së zjarrit.

Në momentin e ngjarjes në banesën ku jetojnë dy familje, ishte një e moshuar dhe 4 fëmijë, të cilët fatmirësisht kanë shpëtuar pa dëmtime.

Në banesën e djegur jetonin dy familje me 13 anëtarë.

Policia ka shkuar në vendngjarje ku ka nisur hetimet për shkaqet e rënies së zjarrit.

a.s/dita

February 11, 2018 13:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim