Mat, lahej në lumë me fëmijët, mbytet 40-vjeçari

June 16, 2015 16:46

Mat, lahej në lumë me fëmijët, mbytet 40-vjeçari

Një 40-vjeçar është mbytur pasditen e sotme në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lumin Mat, pranë fshatit Zenisht. Viktima Shkëlqim Dobra nga fshati Burgajet, ishte duke u larë së bashku me fëmijët e tij.

Këta të fundit kanë dalë nga lumi dhe fatmirësisht ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore. Në vendin e ngjarjes Dobra kanë shkuar forcat policore për të nisur hetimet në lidhje me sqarimin e rrethanave të mbytjes së 40-vjeçarit.

June 16, 2015 16:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim