Matura shtetërore, kontrollo notën e provimit të gjuhës së huaj

June 19, 2017 18:13

Matura shtetërore, kontrollo notën e provimit të gjuhës së huaj

Rezultatet e provimit të detyruar të Maturës Shtetërore për Gjuhën e Huaj janë bërë publike dhe janë publikuar nga Agjencia Kombëtare e Provimeve.

Për shkak të ngarkesës në sistemin e kësaj faqeje, mund të kontrolloni gjithashtu notat tuaja këtu, duke i verifikuar me ID-në e Maturës.

Notat mund të shikohen KETU

 

June 19, 2017 18:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim