Mbesa e Titos: Gjyshin tim e ka shpikur populli

August 21, 2013 16:02

Mbesa e Titos: Gjyshin tim e ka shpikur populli

E falendëroj CIA-n dhe punonjësit e asaj agjencie për përpjekjet disa vjeçare për të zbuluar origjinën e gjyshit tim. Ata thonë, polak apo rus. Por, me keq rdhje duhet t’i zhgënjej, është pjesa e përgjigjes së Broz Sasha lidhur me spekulimet për gjyshin e saj.

Sasha Broz ka publikuar një lajm shumë interesant në lidhje me atë se si gjyshi i saj Josip Broz nuk ekzistojnë, por që populli e ka shpikur. Dhe se ajo nuk është me origjinë jugosllave por braziliane, shkruajne mediet serbe.

“Përmes kësaj rruge e falendëroj CIA-n dhe të gjithë punonjësit e kësaj agjencie për përpjekjet disa vjeçare për të zbuluar origjinën e vërtetë të gjyshit tim. Polak thonë apo rus. Por, me keqardhje duhet të zhgënjej institucionin në fjalë dhe publikisht të deklaroj se gjyshi im nuk ekziston dhe kjo ishte një produkt i masave të hipnotizuara, e cila ishte për të argëtuar veten dhe të mashtrojë CIA-n, ka shpikur magjistarin e Ozit, transmeton standardi.net.

Dhe ka dëshmi që unë jam racë braziliane me origjinë nga Kamchatka dhe me Titon nuk kam kurfarë lidhje”, shkruan ajo.

August 21, 2013 16:02
Komento

1 Koment

  1. ARUSHA August 21, 17:24

    Kamshcatka eshe gadishulli i fundit ne Lindje te RUSISE

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*