Rrezikon të mbetet jashtë parlamentit, Nard Ndoka thyen heshtjen

June 26, 2017 13:10

Rrezikon të mbetet jashtë parlamentit, Nard Ndoka thyen heshtjen

Prej mëse 12 orësh, lideri i demokratëve Lulzim Basha nuk ka folur në lidhje me rezultatin e zgjedhjeve të ditës së dielë.

Por heshtjen e opozitës e ka thyer aleati i Bashës, kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka, kandidat në listën e PD-së në qarkun e Shkodrës.

Ja çfarë shkruan në postimin e tij në profilin e Facebook Ndoka:

 

June 26, 2017 13:10
Komento

12 Komente

 1. Nardi June 26, 13:33

  ike per lersh,Nardi!Shko ne dance with me tani,mbase te shohim duke hedhur valle…

  Reply to this comment
 2. Nardi June 26, 13:34

  ike per lersh,Nardi!Shko ne dance with me tani,mbase te shohim duke hedhur valle…Po u zgjodh Mediu,mbase te meee t’i mbash hallatet…

  Reply to this comment
 3. Luli... June 26, 13:37

  Nard, ndukma pak se je ko.e.

  Reply to this comment
 4. Tur Hejerdall June 26, 13:39

  o humbje e modhe qe Nard filozofi, pasi braktii partine e tij gjeti nje kercu te kalbur per te kaluar lumin, por njeli brenda ne lluce, pune te mbare o mikanikos

  Reply to this comment
 5. TIRONS BABRUJE June 26, 13:59

  keshtu eshte kur je dru me pre si puna juaj. I quani njerezit dele. FOL ME FAKTE O TETA DHE JO ME LLAPE. HAHA DRUVAR ME.KOSTUM.

  Reply to this comment
 6. Vaudejsi i pa perfaqesuar June 26, 14:32

  “Të ka gjetur si dhelpera me rrushte” eshte i pa arrire tani ti braktise gjtheshka per nje karrike parlamenti.. anatemove kedo vetem per tu dukur tani shko e merr lesht … ko.. e, saldator ne hidrocentral do mbetesh prap.. injorant.

  Reply to this comment
 7. gjermani i fundit June 26, 15:51

  “kur s’ke fituar do te thote se quhesh i humbur2-N.Ndoka

  Reply to this comment
 8. petrit June 26, 16:05

  Ky ja vlente per ‘ Kryeminister ” , Gjynah qe humbi .

  Reply to this comment
 9. toni June 26, 16:57

  Si ste vjen zor ore nard.leshi.po mire mo po gjithe shqiptaret i ka blere ps.po po ju a kalon dhe lsi.more.shkoni beni plazh se eshte fiks.koha.pa keni kohe mbas 4 viteve e provoni prape.

  Reply to this comment
 10. fteri June 26, 17:55

  në rast se ka vlera Luli në këto zgjedhje është vetëm për nxjerrjen në pansion të këtyre shkërdhatve kujo lajmi dhe vlera.

  Reply to this comment
 11. perkthyesi June 26, 18:33

  Humbja e Nard Ndokes eshte sigurisht humbja me e madhe per popullin shqiptar! Pa pranine e tij ne parlament, e ardhmja jone rrezikohet se tepermi! Mendoj qe presidenti duhet te mbledhe urgjentisht strukturat, per te marre masa per kete menxyre te papare qe na gjeti…………………!

  Reply to this comment
 12. MONDI June 27, 16:31

  Mos je ti ai NARDI qe thua se po nuk qe kohe e mire bien shi ????
  O NARD cubi po mire te behet ty dhe te tjerve si ty plehrave te parlametit .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*