Mbledhja e Kryesisë së PD-së, mungon Basha. Patozi nuk aplikon zyrtarisht

July 3, 2017 19:32

Mbledhja e Kryesisë së PD-së, mungon Basha. Patozi nuk aplikon zyrtarisht

Është mbledhur sot rreth orës 19:00 Kryesia e PD-se, e cila shqyrton kandidaturat për kreun e kësaj partie, pas humbjes së 25 qershorit.

Kështu, “Panorama” mëson se Basha nuk është prezent në mbledhje, dhe se ajo drejtohet nga Eduard Paloka, Edmond Spaho dhe Arben Ristani.

Gjithashtu, nga anëtaret e Kryesisë mungojnë Bode dhe Ruli. Deri tani në kryesi kanë aplikuar 8 kandidate, ndërsa Patozi nuk ka aplikuar ende zyrtarisht.

Mbledhja vijon te mbahet.

July 3, 2017 19:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*