Kjo është fotografia më e bukur për 2015 sipas Ramës

January 1, 2016 11:43

Kjo është fotografia më e bukur për 2015 sipas Ramës

Edi Rama, i njohur për pasionin për dekoret dhe skenografinë ka përzgjedhur foton e mbledhjes së përbashkët të qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, si foton më të bukur për vitin 2015.

Kreu i Ekzekutivit e ka postuar në rrjetin social “Facebook” foton nga lart të tryezës së mbledhjes së zhvilluar në Pallatin e Kongreseve në Tiranë në muajin Mars të vitit të shkuar.

Kjo mbledhje e përbashkët mes dy qeverive ishte e dyta, pas asaj të zhvilluar në Janarin e vitit 2015 në Prizren. / Dita /

January 1, 2016 11:43
Komento

7 Komente

 1. Shqiptar i Ndershëm January 1, 15:54

  1.
  (PUNA) e Kryeministrit Edi Rama:

  V I Z A T I M I.

  2.
  (OBJEKTIVI) i kryeministrit Edi Rama:

  F O T O G R A F I A.

  3.
  (REZULTATI) i Kryeministrit Edi Rama:

  P I K T U R A.

  Reply to this comment
 2. piktori January 1, 16:20

  me duket krejt e papershtatshme. flamuri nuk shkelet…

  Reply to this comment
 3. Monika Kryezeza January 1, 18:32

  NISHANI DEKRETON RROGEN PER 2016 2 MILION E 500 MIJE LEKE!!!!!Edhe kungulli qe eshte kungull do nje dite diell te piqet,ky si tere ‘kungujt e DhjetArit’ ska per tu pjekur kurre por do ngelet kastravec si tere Blushat,Bashat,Bushatet,Bledat e karabushat e tjere.Si nuk ka ngelur nje intelektual shqipetar i moralshem tu thote ketyre kastravecave qe as seksi nuk behet me facebook por direkt

  Reply to this comment
 4. DRINI January 1, 19:23

  Fotot nuk jane gjithcka ,por rezultatet jane kokforta.

  Reply to this comment
 5. DRINI January 1, 19:27

  Fotot ngelen foto ,por rezultatet jane kok forta.

  Reply to this comment
 6. Mustafa Kacollja January 1, 20:53

  Eshte shume e bukur por shpresojme qe te jene sa me te shpeshta e frutdhenese ne maredheniet SHqiperi -Kosove .Qeverite e cilitdo krahu politik duhet te kene gjithmone nje axhende te perbashket e te mos kursehen kurre ne ndihme te njera tjetres .

  Reply to this comment
 7. Darvin January 1, 22:08

  Nuk ka rendesi fotot por rezultatet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin