Mbyllet numërimi në Rrogozhinë, PS forcë e parë. Ahmetaj falënderon votuesit

June 26, 2017 13:25

Mbyllet numërimi në Rrogozhinë, PS forcë e parë. Ahmetaj falënderon votuesit

 

Në Rrogozhinë ka përfunduar procesi i numërimit, ku Partia Socialiste ka dalë forcë e parë.

Rezultati u bë publik nga Arben Ahmetaj, drejtues i PS për Kavajën dhe Rrogozhinën.

“Zgjodhem projektin e Rrogozhines qe duam, me Partine Socialiste, per vazhdimin e rruges se reformave, rilindjes urbane, zhvillimit ekonomik e punesimit. Partia Socialiste, force e pare ne Rrogozhine, me mbi 2300 vota diference nga vendi i dyte. Mirenjohje per mbeshtetjen, cojme perpara projektin e nisur per Rrogozhinen qe duam, per Shqiperine qe duam! 🙂 🙂 🙂”, shkruan Ahmetaj në Facebook.

Rezultatet në Rrogozhinë:

PS 5292 vota

‎PD 3040

PDIU 2429‎

LSI 1228

June 26, 2017 13:25
Komento

12 Komente

 1. noldi June 26, 13:35

  Urime z. Ahmetaj nje fitore mese e meritueshme. Urime dhe suksese te metejshme.

  Reply to this comment
 2. gjergji June 26, 13:37

  urimeee, padiskutim qe jeni me te miret dhe fitorja shkon per me te miret, ju uroj nje mandat te sukseshem dhe drejtim te mabre te vendit

  Reply to this comment
 3. Klajdi June 26, 13:38

  Bravo z Ahmetaj, e meritonit fitoren si ne gjithe Shqiperine… Suksese dhe forca per shqiperine qe duam…

  Reply to this comment
 4. rona June 26, 13:41

  Urime zoti Ahmetaj, gjithe rrogozhinasit e pranojne qe cdo pune, e cdo investim ehste bere fale partise socialiste, keni tregu pergjegjesine e seriozitetin ne fjalen tuaj, te pakten rrogozhina me ju doli ne drite se ishte ibret. Bravo.

  Reply to this comment
 5. Anila June 26, 13:42

  Sukseseeeee… me ne fund u shperblye puna dhe gjithe ajo qe keni bere per ne. Ju uroj fitore edhe ne gjithe qarqet e tjera

  Reply to this comment
 6. albi June 26, 13:44

  Suksese suksese suksese nuk kishte si te ndodhte ndryshe, ne kte mandat bete diferencen qe nga gjithe te tjeret. Uroj tvazhdoni perpara e me fuqishem.

  Reply to this comment
 7. maksi June 26, 13:46

  Respekte per ju. Urime fitoren, perpara me projekte te reja.

  Reply to this comment
 8. Gerald June 26, 13:47

  Jeni me te miret… Fitorja ne gjithe vendin shpjegon me mire punen qe keni bere me reformat dhe gjithcka tjeter…

  Reply to this comment
 9. Gerti June 26, 14:31

  Urime fitoren 🙂

  Reply to this comment
 10. Nardi June 26, 15:22

  Ata qe kishe shperndare dje me X5, Range Rover dhe Mercedesa mos te hane koken tani pasi mbaroi se nuk ma merr mendja se kishin ardhur per vend pune ne shtet dhe as per parimet socialiste. mos u hidhni perpjete ju te tjeret se jam akoma me mbeshtetes se ju per PS. Urime.

  Reply to this comment
 11. [email protected] June 26, 20:42

  kjo eshte fitore e paster !
  as vjedhje votash ,as kercenime,vetem transparence !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*