Mbyllet protesta, Paloka: Mos na shihni nga numri, ka shumë urrejtje

April 3, 2019 13:35

Mbyllet protesta, Paloka: Mos na shihni nga numri, ka shumë urrejtje

Edhe për sot është mbyllur protesta e opozitës së bashkuar. Në mungesë të kreut të PD-së, Lulzim Basha, ishte nënkryetari i kësaj force politike, Edi Paloka ai që mbylli protestën.

Paloka tha se protesta u udhëhoq nga studentët, ndërsa tha se kryeministri Edi Rama nuk duhet të bazohet tek numri i protestuesve të opozitës dhe krahasimi me mbështetësit e kryeministrit gjatë turit “bashkia që duam”.

“Ne mund të jemi një ditë më pak, e një ditë më shumë”, tha Paloka.

Por ajo që nuk ndalet sipas tij është urrejtja e madhe e shqiptarëve kundër kryeministrit.

Rama ik, Rama shporru, shqiptarët nuk të duan më. Shumë shpejt do ta shihni se si do të marrë vrapin dhe nuk do të dijë ku të ndalet nga udhëheqja qytetare. Ne do të jemi në shesh dhe ai duhet të kuptojë se urrejtja e grumbulluar në shpirtin e shqiptarëve është gjithmonë aty dhe një ditë do ta mbysë”, tha Paloka.

o.j/dita

April 3, 2019 13:35
Komento

14 Komente

 1. kasemi April 3, 13:44

  Jo more paloka, ju do te jeni gjithnje e me pak se ky popull nuk eshte budalla te luftoje per bythen tuaj.

  Reply to this comment
 2. mirel April 3, 13:47

  Ka mundesi ta shqyeni njeri-tjetrin, me pak plera verdalle

  Reply to this comment
 3. Xhixhileja April 3, 15:26

  Po pthe more pthe ,moth e thuaj kete the nuk ethte mire.Moth u ben vratheth. MOTH I RRUAJ TRAPIN ME BRITHQE FRINGO.

  Reply to this comment
 4. PSE ? April 3, 16:38

  Dita dites , gjithenje e me pak pjesemarres , sepse populli po e sheh me syte e tij , se kush jini ju ne te vertete dhe cfar kerkoni . Deri ne votimet lokale , do iu mbeten vetem rrogetaret e paguar ne dore . Duhet te jesh idjot e i verbuar per pushtet , te mos e kuptosh se : Jini teresisht te konsumuar e stermonsumuar , te diskredituar deri ne palce , ne syte e popullit ndaj , mos e thelloni me tej percmimin dhe urrejtjen e popullit ndaj jush !

  Reply to this comment
 5. H April 3, 17:06

  Me 200 vetë do rrëzojë qeverinë thuthuqi ?

  Reply to this comment
 6. Persheshin April 3, 17:21

  O paloqe persheshin paloqe persheshin

  Reply to this comment
 7. Ed Paloqja April 3, 17:25

  Ceshtja mes Neandertalasve kokpalare shtrohet Meloqe apo Paloqe???

  Reply to this comment
 8. Andi April 3, 17:29

  Kur nuk vijne nga rrethet pak jane zhelet. Kur vijne me pare militantet nga rrethet bëhen me shume. Po su mbaru ky thesi i PD?

  Reply to this comment
 9. Aleksander Thana April 3, 17:33

  Po te kishin mbritur shendoshe e mire 23 milione eurot (apo dollaret) nga Mali I Afrikes qe u kapen ne Paris, me siguri do kishte me shume mercenare shpellare per paloqen, tavarish lulushin dhe druzhe sal-icin.

  Reply to this comment
 10. MH April 3, 17:41

  Urrejtja shoqerohet pa diskutim me numrin.Ashtu sic u pa besmi ne takimin me z.Velija per rikandidimin ne zgjedhje per bashkin e Tiranes.Ishte nji pjesemarrje e jashtzakonshme fenomenale qe nuk asht pare ndonjihere.
  Koha do te vertetoje qe nga dita ne dite numri i protestuesve do bjere.Tashti dhe me ardhjen e deleguarit nga SHBA z.Metthew Palmer në Tiranë për zgjidhjen e krizës.Opozita do te tkurret keqas.

  Reply to this comment
 11. Mbaje me shkume April 3, 18:11

  Jane mbledhur me pagese karat nga Kamza, Bythorja, Paskuqirja, ish keneta Durres e ndonje hajde dru me pre dhe degjojne thuthuqin Paloqe.
  Kush iken e kush vjen vendos vota o kari, degjove o kari Paloqe.

  Reply to this comment
 12. l April 3, 19:37

  thup thup thuuuup ju te shkoni ne te satame me bashen e ramen bashk ropqira te gjith

  Reply to this comment
 13. Mala April 4, 08:37

  Te vetemen “merite”biografike Paloka nilelin e te cilit ka ardhur PD, Paloke belba dhe ngjyosjen banale e primitive te Rames ne Kuven< Paloka e mbylli "meritueshem" Prot esten me ate thirrjen e shorrshkinave (R)..ama ike!.dhe banalizimin e Himnit Kombetar.

  Reply to this comment
 14. D... April 4, 11:17

  Kur te beheni 200 , krijoni nje parti te re se nuk i dihet ,mund te veje mire per dizetvjet..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim