Mbytet një peshkatar në Shkumbin, ende nuk është gjetur

May 3, 2016 17:16

Mbytet një peshkatar në Shkumbin, ende nuk është gjetur

Një peshkatar ka humbur jetën ditën e sotme në Elbasan. Sipas policisë ai ka rënë nga një urë në lumin Shkumbin dhe e ka marrë rrjedha me vete. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e trupit, por ende nuk ka asnjë rezultat.

May 3, 2016 17:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*