Mbytet turisti, vinte nga Gjermania për të pushuar në Durrës

July 1, 2019 13:24

Mbytet turisti, vinte nga Gjermania për të pushuar në Durrës

Një tjetër viktimë është shënuar në plazhet shqiptare.

Policia njofton se është mbytur në plazhin e Durrësit një shtetas me banim në Gjermani.

Viktimë ka mbetur 49-vjeçari S.A., i cili dyshohet se ka pësuar arrest kardiak sapo është futur në det për t’u larë.

“Më datë 01.07.2019, rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13, Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen, dyshohet arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

j.l./ dita

July 1, 2019 13:24
Komento

2 Komente

 1. Arben July 1, 18:52

  Turizmi elitar.

  Reply to this comment
 2. Hosteni July 1, 19:54

  Arrest kardiak!!!!
  Na mbyten injorantet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim