Topalli sulmon Bashën në mbledhjen e Grupit

July 1, 2015 14:37

Topalli sulmon Bashën në mbledhjen e Grupit

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar të Partisë Demoraktike ka pasur një debat të ashpër.

Gjatë kohës që diskutimet po zhvilloheshin pa praninë e medieve, ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka shprehur kritika për rezultatin arritur më 21 qershor.

Ndërsa Topalli po fliste për rezultat të dobët në këto zgjedhje duke e thënë se PD ka marrë shumë pak vota në rang kombëtar, ka ndërhyrë deputeti Mhill Fufi duke i kujtuar Jozefinës një gabim të vjetër të saj.

Fufi i është referuar “emërimit” të kryetares së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefteri Luzi duke thënë se “e besuara” e Topallit nuk është më në krah të PD-së.

Për të shuar gjakrat e nxehur, ka ndërhyrë në mes kreu i PD-së, Lulzim Basha i cilu u ka kujtuar dy deputetëve se janë jashtë rendit të diskutimeve, ku si temë ishte puna në Kuvend.

July 1, 2015 14:37
Komento

10 Komente

 1. Elohim July 1, 14:50

  Ah Mor “fuf” – paske fillu duke u kapur edhe me grate, nuk ke faj ti por e kane fajin ato Pirolt e mi… sepse na i ke i gjet ca servila e legena ne fis qe te japin voten… dhe me votat tona u bate Pashallare edhe ju.

  Reply to this comment
 2. fteri July 1, 15:32

  kushe e ka future kete Fufin ne P.D,si lopçar I neveritshem,

  Reply to this comment
 3. shqip July 1, 15:43

  o perendi! nese pd’js ks mbetur per mende e mhill fufin qe familjarisht njihet per per perdorim te kallashit qe ne djep, atehere, me mire hapu grope e futu…

  Reply to this comment
 4. ARGITA July 1, 16:28

  HUMBJEN PD E KAIKERISHT NGA FUFI ,AMBASADORI AMERIKANE E THA PASTRONI PARLAMENTIN NGA KRIMINELET

  Reply to this comment
 5. Dardhari July 1, 18:23

  Po te shikosh foton e Fufit duket si shembelltyra e BUFIT
  Mjere ne kush na qeveris

  Reply to this comment
 6. me ne fund July 1, 22:25

  O zhelefina,,, mos e hiq by,,,,menjane nga humbja e PD,,,se corben per 23 vjet e ke gatuar dhe ti bashke me keta qe ke rrotull,,, mos kerko te dalesh nga rrethi,,,,por dil fare nga politika,,, nuk rinovohet PD me ty,,,, je kart e djegur,,,,

  Reply to this comment
 7. i ri July 2, 06:39

  Te pakten ky Fufi e thote hapur qe kryetarja e K.Q.Z.,eshte vene nga partia d. per ti sherbyer partise.Vetem kaq mjafton per te kuptuar se cili eshte mentaliteti i kesaj partie per shtetin ,shteti partiak ,e jo shtet juridik .Po saliu arqitekti i keti lloj shteti monist me koperture demokratike nuk flet ,mos valle nuk e ka degjuar.KJO ESHTE P.D.,prandaj duhet te prishet e te rindertohet nga e para.Parti me karavidhe nuk mund te vije ne pushtet.

  Reply to this comment
 8. . July 2, 07:27

  Gerdecin dhe 21 Janarin nuk i fshehu Pfufi,por bushtra josefine..Thone qe ne ishujt e Polinezise,kanibalizmin e mbajne gjalle grate.

  Reply to this comment
 9. cifja July 2, 07:34

  po ca thu more jahu, kush eshte ky frufi, cfare arsimi ka ky more jahu, kum qejf me e pa ne parlament me fol ndopak, per problemet e qytetareve, per taksat, per cmimin e energjise, me duket se eshte ortake me josefinen ne miellin e grurit.

  Reply to this comment
 10. Anita Zhoga July 2, 08:37

  Kjo grua qe nuk la fjalor te shthurur ne Parlament pa perdorur tani qe ka ngelur si send pavlere fillon dhe ” zbukurohet ” me veshje cdo dite me leket e vjedhura nga pronat qe i ka marre te tjereve… gje qe nuk do tja ndryshoje profilin e saj injorant dhe modeli i nje gruaje qe politikes ne Shqiperi i ben vetem DEM te madh…injorante klasike … i thoni tani ty duhet Luli te te kapi prej zhelesh moj Zhelefine .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim