Më e bukura e Olimpiadës Dimërore (Foto)

February 10, 2018 20:58

Më e bukura e Olimpiadës Dimërore (Foto)

Ishte flamurmbajtësja e Estonisë dhe bukuria e saj nuk kaloi pa u vënë re.

Po flasim për Saskia Alusalu, patinatorja 23-vjeçare që po mahnit me fizikun e saj Olimpiadën Dimërore.

e.k/dita

February 10, 2018 20:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?