Me fanelën e Donnarummas qau pas humbjes në derbi, vjen takimi

November 24, 2017 21:31

Me fanelën e Donnarummas qau pas humbjes në derbi, vjen takimi

Një tifoz i Milanit, shumë i ri në moshë, i veshur me fanelën e Gianluigi Donnarummas, ishte kapur nga kamerat teksa kishte shpërthyer në lot në shkallët e stadiumit pas humbjes së kuqezinjve në derbi ndaj Interit me rezultat 3-2.

Fotografia e djaloshit me emrin Alfonso teksa ngushëllohej nga nëna e tij kishte bërë xhiro gjithandej nëpër rrjetet sociale. Duke parë këto imazhe, menagjeri për media në Milan Manager Pasquale kishte kërkuar informacione rreth këtij djali dhe pasi e kishin gjetur, e kanë sjellur atë në Casa Milan ku edhe i është organizuar një takim me idhullin e tij.

untitled

November 24, 2017 21:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?