“Më jepni adresën dhe do ia pres fytin me thikë”, zbulohen mesazhet kërcënuese ndaj myftiut

September 1, 2017 20:25

“Më jepni adresën dhe do ia pres fytin me thikë”, zbulohen mesazhet kërcënuese ndaj myftiut

Myftiu i Tiranës, Ylli Gurra, tha se është kërcënuar me jetë, pasi shumë njerëz e akuzojnë se mbuloi statujën e Skëndërbeut me ekran gjatë faljes së namazit.

“Të ma gjejë dikush adresën e këtij dhe doja pres fytin me thikë”, “Kam me t’a q* nanën”.

Këto janë disa nga mesazhet që ai ka marrë në Facebook.

Ylli Gurra sqaroi pak më parë se kanë qenë kushtet teknike që kanë detyruar punëtorët të vendin ekranin aty dhe se nuk ka pasur asnjë lloj qëllimi të mbulohet statuja e Skëndërbeut.

September 1, 2017 20:25
Komento

8 Komente

 1. demo September 1, 20:53

  Skenderbeu eshte me i rendesishem se ju islamiket per ne shqiptaret..Dhe mos luaj teatro me viktime heroike,se gjoja te paskan “kercenuar ty”!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. demo September 1, 20:54

  Skenderbeu eshte me i rendesishem se ju islamiket per ne shqiptaret..Dhe mos luaj teatro me viktime heroike,se gjoja te paskan “kercenuar ty”!!!!!

  Reply to this comment
 3. Korabi September 2, 03:22

  Pokujt i sherben more qyqar???? Po cte duhet callma e turkut more . Po ata te kane lene ty aty ku je i varfer ne zemer dhe ne jete. Po ajo qe predikon ti nuk eshte feja jone.Largohu more kupto kush eshte me e rendesishme dhe mos propapagando fene e armikut te Gjergj Kastriotit qe i luftoi hordhite turke.Fjin e kane ata qe ju dhane leje juve te ngrini te pasmet ne mes te sheshit perballe heroit qe i luftoi turqit dhe ju Hamzarat e kohrave moderne i beni sfide duke u falur. Po per cfare faleni more…..Ju as kuptoni e as dini gje vec jeni ne ato poste per perfime personale.Sa keq per ju!

  Reply to this comment
 4. Arben September 2, 06:38

  PASARDHESIT E SKENDERBEUT SOT JANE GREKE

  DHE SERBE.

  NE, SHQIPETARET QE FLASIM SHQIP JEMI

  PASARDHESIT E OSMANLLINJEVE.

  Reply to this comment
 5. Mondi September 2, 06:59

  Ìk o plere nuk ka vend tjeter po pikerishte aty dua te di Ju jeni race Turku mongol apo shqiptare duhet te beshe ADN o biri kurves

  Reply to this comment
 6. Hason Kastrioti :) September 2, 20:37

  Gjithe ai shesh , a nuk pati nje cep tjeter ku te vendoset LedWall-i, apo e mbuluat me perqe heroin Gjergj Kastrioti, ju shkonte shurra ne poture per 25 vjet te lavdishme!

  Reply to this comment
 7. Ndrecaj September 2, 22:28

  Mjeri ti more Arben, qe nuk dine se as kush je as pse je ne kete Bote.
  Meso analfabetin nje her, ore i mjer. Familja kastrioti (pasardhesit e tij) nuk u strehuan ne Serbi as Greqi, por ne Napoli. Ku gjindet Napoli ore i mjer.
  Ti nese je rac Turke fole per veti, mos fole per Shqipetar. Sepse Shqipetaret para dojn te vdesin si mut.. se sa si Turk !

  Reply to this comment
 8. eri September 3, 09:51

  Te verifikohet sa deshir my slim an derdhen gjak per lirin e populist tone dhe ju qe Shani gene tone I sherbet me shum Zell Serbia great dhe Mundelein te jemi agent etc e tyre shtetit Jones duet te punoi per pallavrat qe flashing kete agjent…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*