Më në fund zgjidhja për një lëkurë të butë si delfin!

November 21, 2017 10:00

Më në fund zgjidhja për një lëkurë të butë si delfin!

Me ardhjen e dimrit na troket në doçkat tona edhe morthi!Ahh sa I bezdisshëm është ai I shkretë.Të duket sikur sa më shumë ulen temperaturat aq më shumë ulen dhe mundesitë e tua për të pasur lëkurë të butë si një bebe.

Por jo më!Sepse ne kemi 7 opsione të ndryshme kremi duarsh për tja dalë mbanë.

Hidhini një sy listës:

Ky krem me përmbajtje Shea Butter ose shqip gjalpi nga pema Shea,është zgjidhja ideale për këdo që dëshiron jo vetëm efekt por edhe aromë të mirë.

Çmimi:8$

Ky locion duarsh ka në formulë cinnamon,mjaltë dhe mollë.Perfekt për një lëkurë të butë

Çmimi:4$

Nëse vuan nga një lëkurë duarsh shumë e tharë dhe me të çara,ky është kremi ideal

Çmimi:10$

Nëse jeni fans i qumështit dhe vajit të bajames,atëherë ky është shpëtimi juaj.

Çmimi:12$

KIEHL’S është një emër prestigjioz në gamën e kozmetikës,dhe ka goditur në shenjë edhe me këtë krem duarsh që në formule ka vitaminë E dhe gjalp shea.

Çmimi:15$

Një mix mes lulesh dhe erëzash,vjen për ju në këtë produkt.

Çmimi:15$

 

Burimi:Cosmopolitan

a.k/dita

November 21, 2017 10:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*