Me një foto familjare, presidenti Meta bën urimin e parë të 2018-ës

January 1, 2018 14:38

Me një foto familjare, presidenti Meta bën urimin e parë të 2018-ës

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për një vit sa të mirë e të begatë.

‘Në këtë ditë të parë të 2018 uroj më shumë paqe, harmoni, dashuri e begati për çdo familje dhe për vendin tonë’shkruan Presidenti Ilir Meta në faqen e tij në Facebook, duke e shoqëruar me një foto familjare.

January 1, 2018 14:38
Komento

21 Komente

 1. Alidemsi ri January 1, 14:58

  Ikni se cate bythen gjithe javen.Familje tollumbacesh.Sikur vetem ju jeni dhe si ju askush.

  Reply to this comment
 2. ju ngecte gjeli vitit ri ne gryke January 1, 15:28

  mosss
  na mori 2018 per ters me kta,
  ikni o te uruar fshihuni sa me shume se ftyrat tuaja si b.th na kujtojne mutin moral qe jeni.
  Ne presidence jeni per hater te zgafelles vicidolse e cadres se lulthim shalngjiturit o vemje

  Reply to this comment
 3. Shqiptaret nuk duan urime nga politika January 1, 15:29

  Nuk ka shqitare qe do urime nga ju familje e degjeneruar,qe keni 27 vjet qe vodhet nje popull te gjithe.

  Reply to this comment
 4. Veting vetetima. January 1, 15:41

  Jo jo..ky vit nuk ka paqe me njerzit e korruptuar ne majat e pushtetit publik Presidence dhe legjislativ ! Rrofte amabasadori Donald Lu qe eshte mbrapa projektit me te rendesishem per vendosjen e Drejtesise vecanrisht ndaj politikaneve te tranzicionit shume te gjate 27 vjecar qe kane vjedhur dhe ndikuar ne korrupsionin shume te rrezikshem per popullin shqiptar ! Shpresojme qe ju si familje te jeni ne rregull por gjasat jane qe gojet e liga po ju perflasin shume, per miliona dollare qe i keni perfituar si familje biologjike dhe politike . Urime.

  Reply to this comment
 5. bregdetari January 1, 16:12

  KETA JANE SHKEPUTUR AQ SHUME SA NUK E NJOHIN REALITETIN NDAJ S’JANE ME KEMBE NE TOKE.
  EDHE ATA QE U RRINE AFER U SERVILOSEN PER SHKAK TE PERFITIMEVE TE TYRE QE KANE SI REZULTAT I TE QENURIT AFER NOMENKLATURES.
  TE SHKEPUTESH NGA REALITETI E TE BEHESH I PADURUESHEM PER POPULLIN E THJESHTE DO TE THOTE SE TE KA ARDHE FUNDI.
  OSE OSE JANE AQ TE TRASHE SA QE SE KUPTOJNE SE KU JANE NE RAPORT ME POPULLIN.
  BEN VAKI QE SE KUPTOJNE SE NUK KA MUNDESI TE SAJOSH SHOW TE ASAJ KATEGORIE KU MONIKA “FITON ” PARA DHE I JEP PER BAMIRESI …
  U PIKA!

  Reply to this comment
 6. cfar Skandali ! January 1, 16:16

  kukllani mes presidences ,
  haha,
  uron ke tha ,
  shqiptaret ?
  po ja funsin kot edhe ju veshgjat ,
  shqiptaret i 10-sin kta cdo dite ne Surrat

  Reply to this comment
 7. Fat man January 1, 16:33

  Bo bo ….. familje komplet DOWN, familje e Kokemedhenjve sa nje qen stani.
  Familje:Te gjithe me SURRAT sa nje disk zetori nga ato te kohes se komunizmit.
  O Tema, hiqe kete foto se i tmerrove robt , po u ndjell fatkeqesi shqiptareve, o bo bo…

  Reply to this comment
 8. Vicens January 1, 17:27

  Like Floriri – ju uroni shqiptaret !! Por sa krenar jeni ju per keta shqiptare , ku varferia dhe problemet sociale te shtetit te shkaktuara nga ju si polikan eshte ane e mbane Shqiperise !
  Ju jeni rrufjan politik, urimi i juaj eshte fallco i peshtire ! Harruat qe protestuesit e 21 Janarit i quajtet Kokepalare ?!!! Si skeni turp ?!! Populli nuk i harron bemat e tuaja ! Vetingu po afron athere do te shikojme sa do te uroni ne te vertete !

  Reply to this comment
 9. Mire ta kan bo January 1, 18:16

  Na keni ca trapin me familjwn e Shrekut.
  Nje tufe me down

  Reply to this comment
 10. Izeti January 1, 18:17

  O Dita pse na e.prishni festat. Mos pwr zotin ta.kishim shtyre dy dite o a Like Floririn ,,,Mona Opingen,,,,Sali Cakallin,,,Lulin qe ne falt esjte Lolo,,,,Boden Imamin,,,,,trapzimirin Enkeleden e alibejve,,bari falluun baba e.bir ,ervin lozonjaren,,,vali duken,,,,,,,edi palo..qen,,,,ristan vodken,,,,,,mulin e neveritshem,,,tiger rama ,,,,yll manjakun,,,,,tit vasalin,servili I mona trapes,,,,,,,,kalamajte e kopshiy ,,,kerbaci ,,,,kedin ,,,pufte braimllari,,,,,,,e duke vazhduar me ale.analistet mulla zhej omarin,,,,,,,,tan hozh spiunin e sigurimit,,,,,lorenc skefyll vangjel liken,,,,,,,,,agron gjk,,,gjin gjon qenmarkaj,,,,,e mos vazhdoj me keta hale se ka shume ,,,,,,por me gjithe pardesyte e bardha te viteve 90,,,,,, te gjithe njerez te ramiz alise pleres qe ai e.shkaterrovi kete vend me saliun,fatosin e liken,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Do zoti e.ka.seriozisht Amerika dhe Europa qe te na ndihmoje qe te qerohen keta plera ,,,,,,,,yyyyyyyyyyttttttttttttttttttttttttt plera

  Reply to this comment
 11. Konti Sbalta January 1, 18:20

  Mbas ,familjes Berisha , jeni familja e dyte qe jeni fatkeqesi kombetare!

  Reply to this comment
 12. e Tmerreshme ,c'pafytyresi ! January 1, 20:27

  pafytyresia e ksaj familje te peshtiire fshataresh injorante qe nuk njofin ala Codi-n Qytetare ,
  eshte e padurushme e neveriteshme ,
  qe con deri ne peshtymosje te ekranit te monitorit .

  Reply to this comment
 13. Adih January 1, 20:43

  Me kujtohet ,kur doli vidio me ze e figure ,e te madhit PRIFTI (paste rahfmet),Monika shkroi ne gazete ,burri i im Iliri ska problem, ai do e leje politiken ,por amani ,ju lutem,,te shkoje pedgog ne fak. Ekonomik.I shpetove burgut ,me ndihmen me tallse ne historine e shqiperise ,nga Sali Berisha ,por moj Monike . Mos harro e ka FBI kaseten ciper tavolines ,do rishikohet ,jo per Likentend se e ka kopsitur nje here ,por do meret mase per ata 3 specialistet ??!! Ti e di mire , qe nuk mundesh te nuseros dy here. Ku heren e pare nuserove prej anti shqiptarit Sali ,kurse per heren e dyte nuk nuseron dot , e ka mare ne dore Amerika me BE. .Ju e dini mire , keni Vettingun ,po ju pret PAPILONI nr 313, ,apo me keto fotot ,doni ti lini vajzes suaj Eres, trashegimine e LSI ,pronen tuaj personale . te familjes META .(,ku jeni te paret e te fundit ne bote) , mbasi te shkoni ne papilonin NR 313 ??!!!!

  Reply to this comment
 14. Kris 1 January 1, 22:43

  U kenaqem me familjet vip qe nuk dallojne nga modeli rryp.

  Reply to this comment
 15. Jimi January 2, 13:26

  Urimi i juaj eshte mallkim per shqiptaret.

  Reply to this comment
 16. tomorraku January 2, 17:03

  Me detyrove qe ta nus ters ket vi! Jeni bere te neveritshem . Largohuni sa me pare qe te ndjehemi edhe ne te qete!

  Reply to this comment
 17. tomorraku January 2, 17:04

  Me detyrove qe ta nis ters ket vi! Jeni bere te neveritshem . Largohuni sa me pare qe te ndjehemi edhe ne te qete!

  Reply to this comment
 18. rudi January 2, 18:18

  Ja mostrat qe duken sikur luten na ndihmoni o shqiptare se kemi tre femije te mbledhur si top lecke na dergojne urime a lutje per ti shpetuar dosjeve voluminoze lingotave te floririt pasurive prallore veshjeve firmato !Kot e kini zoti ju denoi ne burg do shkoni si ju dhe shpurat tuaja qe i kini futur dhe atyre frymen e vjedhjes KURE MESHIRE PER POLITIKANET HAJDUTE

  Reply to this comment
 19. klaudio January 2, 19:52

  Fytyra te peshtira familje e degjeneruar

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*