Me një foto të vetme: Sa persona, vende dhe organizata ka fyer Trump?

January 31, 2018 17:23

Me një foto të vetme: Sa persona, vende dhe organizata ka fyer Trump?

E përditshmja amerikane “The New York Times” ka publikuar rezultatet e një analize të kryer mbi të gjitha komentet fyese që presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ka bërë në llogarinë e tij në Twitter që prej 15 korrikut të vitit 2015, kur Presidenti aktual shpalli kandidaturën presidenciale, raporton Dita.

Lista përfshin vlerësimet negative të Trump për personalitete, organizata dhe vende të ndryshme.

Mes viktimave të shumta të ‘elokuencës’ së presidentit janë aktorja Meryl Streep, reperi Snoop Dogg, OKB dhe disa vende, pa harruar mediat.

o.j/Dita

January 31, 2018 17:23
Komento

3 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku January 31, 19:37

  Vetem kaq?

  Po sa njerez, organizata, etj. etj., perfshire edhe kete rroten çun Tirone e kane fyer Trump, madje edhe para se te behej president?

  Reply to this comment
 2. Toger Lukashi February 1, 09:03

  Zgjedhja e ketij presidenti ishte fatkeqesi per shume vende evropiane perfshi dhe Shqiperine.

  Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku February 2, 16:11

   Po, pse or taj togeri, cfare te ka gjetur ty qekur u zgjodh Trumpi president? Mos t;u marru gjo kafja, apo nuk ke mo raki me i fut noi dopie qe te ftillojsh trute?

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?