Me perçe dhe snajper, ukrainasja lufton rusët

April 1, 2016 17:01

Me perçe dhe snajper, ukrainasja lufton rusët

Ajo është një ndër figurat më të njohura në radhët e milicëve ukrainas.

Amina Okueva është nusja e një ushtari rus që është akuzuar në të shkuarën se donte të vriste Vladimir Putinin.

Amina lufton me snajper në krah kundër rebelëve prorusë. E veshur me perçe dhe snajperin në dorë, ajo është bërë tmerri i rebelëve.1-8 2-7 4-7

April 1, 2016 17:01
Komento

1 Koment

  1. albanopol April 2, 04:38

    Trimeresha çeçene ne mbrojtje te lrise se Ukraines dhe Europes nga barbaret.Sllava Ukraine.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin