Më thuaj nëse të pëlqen ushqimi pikant, të të them si je në shtrat…

February 11, 2019 18:31

Më thuaj nëse të pëlqen ushqimi pikant, të të them si je në shtrat…

Kur bie fjala mbi zakonet ushqimore të gjithë kemi preferencat tona. Disa njerëz nuk tolerojnë asnjë grimcë të ushqimit pikant në dietën e tyre, ndërkohë të tjerë janë admirues të këtij ushqimi.

Nuk ka rëndësi se kujt kategorie i përkisni, kemi lajme interesante për ju.

Sipas një studimi të kohëve të fundit,  nëse ju shijoni ushqimin pikant, patjetër që ka diçka pikante edhe në dhomën tuaj të gjumit. Po, po e kuptuat drejt!

2000 pjesëmarrës u pyetën mbi preferencat e tyre ushqimore, stilin e jetesës dhe personalitetin. Për të qënë më specifikë, atyre iu kërkua të vlerësonin preferencën e tyre mbi shijen pikante duke u bazuar në shkallën 1-4 (1 nuk e pëlqej fare ushqimin pikant dhe 4 adhuroj ushqimin pikant.)

Rezultoi që 5.3 herë në muaj kryejnë marrëdhënie seksuale konsumuesit e ushqimit pikant,

2.3 kategoria tjetër.

Ju duket interesante? Prisni, ka akoma…

“Pikantët” janë pasionantë, shijojnë momentin dhe padyshim shumë aventurierë.

Shihni tani, ku pozicionoheni ju?

e.t/dita

February 11, 2019 18:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*