“Rusia Today” dhe “Zëri i Amerikës” transmetojnë protestën

May 11, 2019 21:00

“Rusia Today” dhe “Zëri i Amerikës” transmetojnë protestën

Disa media ndërkombëtare kanë transmetuar drejtpërdrejtë protestën e opozitës në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Drejtpërdrejtë nga Tirana është lidhur, edhe televizioni rus shtetëror, Rusia Today’.

Gjithashtu protesta është transmetuar edhe nga seksioni shqip i “Zëri i Amerikës” përmes rrjetit social.

Edhe agjenci lajmesh, si ajo italiane i kanë dhënë hapësirë trazirave të kësaj të shtune në Tiranë.

 

b.b/dita

 

May 11, 2019 21:00
Komento

1 Koment

  1. Mala May 12, 11:49

    Ruset dhet te eprcjellin,sepse kane paguar per keto protesta dhe duhej kontrolluar.Keta jane njerez te pag uar per te shembur te arriturat ne Shqiperi,Madje disa “dempkrat intelektua” pa ng urrim publikisht thjone,Me protesta duet rrenuar qeveria, harrjne dilpomatet injtelektua, qe me protesta nuk rreh et besimi I sovranit,Rama-PS vet ka marr mbi 51% te besimit nga Sovrani,Nuk rrenohet nge rruga me 4-5 mije mecen naiv qe shf rytezohen per leverdi perosnla te nje grupi krimkimnelesh .politik,Salihu ,Basha_Meta me gruan Kryemadhja,Mediu-Pena Shehi e te ngjasdhem me ata.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim