Meghan dhe Harry paralajmërojnë një intervistë bombë për pallatin mbretëror, ja çfarë rrezikon çifti pas transmetimit të saj

February 16, 2021 18:17

Meghan dhe Harry paralajmërojnë një intervistë bombë për pallatin mbretëror, ja çfarë rrezikon çifti pas transmetimit të saj

Një nga çiftet më të komentuar në mediat botërore për jetën e tyre private dhe për skandalet e tyre që kanë bërë bujë kohët e fundit. Sipas burimeve bëhet me dije se çifti i njohur i showbiz-it pritet të japin një intervistë bombë që do trazojë ujërat e pallatit mbretërorë.

Meghan Markle dhe Princ Harry pritet të rrëfejnë gjithçka për largimin e tyre nga familja mbretërore në një intervistë për Operha Winfrey. Mirëpo kjo gjë duket se nuk është pritur fare mirë nga pallati mbretëror, brenda të cilit ka filluar të ndihet edhe tensioni. Madje Duka dhe Dukesha mund të humbasin privilegjet mbretërore pas njoftimit se intervista e tyre do të jetë një bombë e vërtetë.

Burime pranë pallatit kanë thënë se të gjithë kanë filluar të ndihen nervozë për intervistën që pritet të transmetohet muajin e ardhshëm. Meghan dhe Princ Harry u transferuan në Kaliforni me djalin e tyre Archie vitin e shkuar pasi u larguan nga familja mbretërore. Burimet mbretërore kanë thënë se të gjithë do e shikojnë me shumë interes intervistën e çiftit dhe mundet që pas saj ata të mos i kthehen më kurrë detyrave të tyre në mbretëri.

Nëse mbretëresha do të kërkoj që ata të shkëpusin çdo marrëdhënie me familjen, kjo do të thotë se Harry duhet të heqë dorë nga tre titujt ushtarakë, nga Unioni i Futbollit Rugby dhe Maratona e Londrës. Ndërsa për sa i përket Meghan, ajo duhet të heqë dorë nga roli që ka në Tetarin Kombëtar, i cili ju dha në vitin 2019, pasi u mbajt nga Mbretëresha për 45 vjet.

Megjithatë ende nuk dihet me siguri nëse Meghan dhe Harry do ta pranojnë, por shumë besojnë se do të detyrohen të heqin dorë nga gjithçka. Kujtojmë se disa ditë më parë Meghan dhe Harry dhanë lajmin se janë në pritje të një fëmije të dytë, që do të vijë në jetë shumë shpejt.

o.j/dita

February 16, 2021 18:17
Komento

8 Komente

 1. Or taj February 16, 19:32

  Mbreteria ne gojen e nje jevge qe ka nje djale 13 vjec me hypesin e pare (burrin) kush e di se ku e ka degdisur dhe me ndryshkun Harry i ngjizur nga oficeri i rojes se kurves Diana.
  Shko Harry bej ADN se nuk te lidh asgje me familjen Mbreterore dhe merr mbiemrin qe te takon.

  Reply to this comment
 2. Nji Or taj ,del i revoltu nga X -Shpell e Skiperise dhe i qit dhembt Harry-tz e grus se tij ! February 16, 21:45

  allah – allah

  c’or taj

  topestrafullah !
  ke shptu mama dhin e bashk me ta tan mretnin !

  Reply to this comment
 3. Doktori February 17, 06:04

  Nje karafil dhe karagjoz ky Harry,qe po e diskrediton kjo jevga!…O derziu ti ,qe je me orgjine mbreti ,qe do ta lakmonte cdo pjelle e kesaj toke ,por qe nuk ja di vleren sa ta ka bere trurin dyst kjo telendarja qe ke marre.
  Mbreteria duhet te te xhvesh nga te gjitha dhe shko sharanaku me jevgen ne ndonje kasolle ! Ate mendje ke! Debil!

  Reply to this comment
 4. Arben February 17, 22:04

  Kur bie jevga ne lek, vret babain e vet

  Reply to this comment
 5. Sybiu February 18, 02:31

  E keni shume gabim, po ju nuk po kuptoni se cfare fshihet, mbas gjithe kesaj historie. E para Harry i urren te gjithe, urren ata qe e lane jetim, ne moshe fare te vogel. E dyta qellimi i tij final eshte shkaterrimi i familjes mbretetore.
  Ajo familje duhet te perfundoje si Nexhmija tek pularia.

  Reply to this comment
 6. Or taj February 18, 04:10

  Komentes Nji mos u merr me komentet e te tjereve, jep mendim per shklrimin se t’a qi mamin dhe te bej me vella te vogel jo per 9, por per 7 muaj, ore kokrra e bythe-qirit.
  Ke nevoj urgjente per nje gojore qe te pastrohesh.
  Motren dhe gruan m’i sill t’i punesoj ne Paskuqan qe t’i shkerdhejne maloket e pastaj t’a cojme prostita ne Itali apo ku ndjehen ato me komode per t’u shkerdhyer.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim