Memaliaj, Shqipëri 2014 (FOTO)

February 25, 2014 16:50

Memaliaj, Shqipëri 2014 (FOTO)

NË FOTO: Nje banor nga fshati Kallëm, duke kaluar mbi lumin Vjosa me një rryp me karrukull i cili varet mbi nje kavo per te shkuar nga qyteti i Memaliajt ne fshatin Kallëm. Ne mungese te një ure shume banore te fshatit Kallëm jane te detyruar ta kalojne lumin me nje kafaz metalik i cili varet mbi nje kavo. Fëmijët dhe nxenesit e fshatit Kallëm e kalojnë lumin Vjosa çdo ditë në këtë mënyrë ose me lundër per te shkuar ne shkolle ne qytetin e Memaliajt.

Foto: LSA / GENT SHKULLAKU (Kliko sipër fotos për t’i zmadhuar)

ura 22ura 33ura 44ura 55

February 25, 2014 16:50
Komento

11 Komente

 1. udhetar si te gjithe February 25, 16:59

  Sa nje udhetim i Xenit me dashnoren per Maldive kushton ajo ure

  Reply to this comment
 2. bledi usa February 25, 17:01

  Turp!

  Reply to this comment
  • toni February 25, 19:37

   Si thoshte huligani i serbise skizo-psiqiku sali,Shqiperia po ndyshon,Shqiperia ne NATO,Shqiperia pas Gjermanise per ekonomi ,per mueee ju jeni te paret thoshte,kurse pederasti i hollandes lulzim CILJETA thoshte te ngjohet zeri i te gjithe shqiptareve,shikoni pak se car kuptimi kan keto foto turp+harom ju qofte more plera se 23 vjet keni vrare+vjellur+tallur me kete komb ..

   Reply to this comment
 3. marin February 25, 17:03

  Zoti Basha, pse nuk e bojkotoni parlamentin per tu bere ca ura per femijet e Shqiperise? Do isha kurioz te dija a do ta hipje femijen tend ne ate kafazin prej hekuri

  Reply to this comment
 4. Europiani February 25, 17:50

  Mire Shkodren Josiefina do e bente si venecia por dhe ne Memaliaj paska shku???Keta rilindasit e shekullit te kaluar duhet ti vene gishtin kokes dhe te punojne se zgjedhjet erdhen prape shume shpejt…

  Reply to this comment
 5. maloku February 25, 18:40

  TURP TURP TURP Tamam si ne xhugel

  Reply to this comment
 6. P.A.B February 25, 18:55

  trishtim…

  Reply to this comment
 7. MARKO February 25, 23:40

  Eshte Zvicra shqiptare…

  Reply to this comment
 8. Bulent February 26, 02:23

  Nuk arrij te kuptoj pse nuk bejme nje revolucion te forte e te vertete si po bejne ne ukraine…o te bejne gjerat si duhen ose vdekje per hajdutet politikane shqipetare

  Reply to this comment
 9. sopiqoti February 26, 09:33

  Pamje qe te shkaktojne sa keqardhje per ata banore aq dhemllef per ata qeveritare te djeshem qe nuk ua zgjidhen hallin banoreve te Kalelmit.UROJ qe organet e sotme qeverisese te vleresojne gjendjen dhe te marin masa per nje zgjidhje sa me te shpejt se ” me te tille transport udhetaresh”nuk shkohet ne Europe.

  Reply to this comment
 10. xhino February 26, 16:10

  Ai kafaz koston sa breket e dashnores se Zenit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*