Mendoni së fëmijët tuaj bëjnë rrëmujë? S’keni parë gjë akoma

March 9, 2016 16:15

Mendoni së fëmijët tuaj bëjnë rrëmujë? S’keni parë gjë akoma

Të gjithë prindërit e dinë se kur fëmijët e tyre, të cilët ndodhen në dhomën ngjitur rrinë pak minuta në qetësi dhe nuk u dëgjohet zëri, ata patjetër kanë bërë ndonjë djallëzi.

Këto janë disa foto të publikuar nga prindër, të cilët kur kanë shkuar në dhomat e fëmijëve të tyre kanë parë këto skena.

Ata i kanë publikuar fotot në Facebook, duke “ndarë” dhimbjen me prindërit e tjerë, të cilët duhet të ngushëllohen pasi të shohin këto foto.

3203444900000578-3483248-Oops_Some_children_s_accidents_led_to_very_expensive_replacement-a-47_1457527781670

3203444300000578-3483248-Yum_This_toddler_above_liked_peanut_butter_so_much_he_shared_it_-a-50_1457527781673

3203443800000578-3483248-Eggs_cellent_One_child_looked_visibly_surprised_to_be_caught_aft-a-49_1457527781672

3203443300000578-3483248-The_next_Picasso_Parents_have_shared_photos_on_Facebook_of_the_m-a-43_1457527781663-349x350
3203442700000578-3483248-Going_as_a_ghost_for_Halloween_This_little_girl_decided_to_cover-m-52_1457528116157

3203444F00000578-3483248-Art_attack_One_young_boy_thought_that_the_TV_would_make_a_good_s-a-45_1457527781667

3203443F00000578-3483248-Green_with_envy_One_toddler_decided_that_sliding_around_in_green-a-46_1457527781668

3203442F00000578-3483248-Not_all_bad_news_Scientists_say_that_children_who_are_messy_actu-a-51_1457527781674

3203442B00000578-3483248-My_spider_sense_is_tingling_One_little_boy_used_silly_string_in_-a-48_1457527781671

March 9, 2016 16:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*