Mëngjesi ndryshe i Ramës/ Ministrat në rresht, kryeministri bën kosh

November 26, 2017 09:22

Mëngjesi ndryshe i Ramës/ Ministrat në rresht, kryeministri bën kosh

Kryeministri Edi Rama ndryshe nga ditët e tjera, këtë mëngjes të diele ka përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale jo me një arritje të qeverisë së tij, por me një kosh teksa luan basketboll.

Në profilin e tij në facebook, Rama postoi dy foto ku në sy të ministrave dhe bashkëpunëtorëve të tij gjuan topin dhe bën një kosh në palestrën e basketbollit.

Ajo që bie në sy është se ministrat janë vendosur në rresht dhe po shohin me shumë interes lëvizjet e shefit të qeverisë teksa gjuan topin në kosh. Kujtojmë se kryeministri në rininë e tij është angazhuar si basketbollist në ekipin kombëtar shqiptar.

November 26, 2017 09:22
Komento

10 Komente

 1. Shoqata e mjekeve pa kufi November 26, 11:13

  TRAJTIM SANITAR I DETYRUAR….

  Reply to this comment
 2. mirel November 26, 14:21

  C’i ka gjet belaja me kete trap

  Reply to this comment
 3. Plaku Xhuxhumaku November 26, 14:32

  Mire qe nuk kerkon t’u beje ate punen nga prapa.

  Reply to this comment
 4. info analitike November 26, 14:55

  Kim Jong Rama. Sa luajti baskeboll ne rini ishte nje pese me hic ndersa tani i rrethuar me servile duartrokitet. Njesoj dhe karriera e piktorit.

  Reply to this comment
 5. betixho November 26, 15:46

  ,NJE UDHEHEQËS MODERN,I THJESHTË,VIZIONAR,PA KOMPLEKSE DHE I VENDOSUR.

  Reply to this comment
 6. Liu November 26, 17:21

  LOL.Kim Jong un me ministrat e vete nga pas me nje fletore duke mbajtur shenime perlat e K…”

  Reply to this comment
 7. Raimond vlonjati November 26, 19:02

  hahahahahaha

  Hajde trap hajde —

  Reply to this comment
 8. Pensionisti November 26, 19:50

  Ky kosh ishte per L.S.I dhe piket i prene cdo shprese asaj per te vazduar me tej lojen; “hiq e mos keput”

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin