Menu për një “Shën Valentin” të paharruar

February 14, 2015 10:03

Menu për një “Shën Valentin” të paharruar

Sot është Shën Valentini… Shumë persona kanë dilema për aktivitetin që duhet të bëjnë për të kaluar një ditë të veçantë me partnerin e tyre. Në rrjetet sociale kjo dilemë është zgjidhur. Një foto që po bën xhiro gjithandej jep një menu se si mund të kalosh në mënyrë të jashtëzakonshme këtë ditë. Sipas saj dita fillon që në mëngjes me nisjen për në Tiranë dhe përfundon në darkë me një status “ishte një ditë e paharrueshme”. Edhe pse duke me humor shumë veta e praktikojnë. Gëzuar të gjithë të dashuruarve dhe qofshin përherë bashkë, jo vetëm këtë ditë.

 

February 14, 2015 10:03
Komento

1 Koment

  1. Aua ;) February 14, 11:48

    Hahaha… shume pikante “menuja”! 😉
    Gezuar Shen Vlashin! 🙂

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*