Merr flakë autobusi i LRI në Jalë, asnjë i lënduar

August 22, 2016 14:09

Merr flakë autobusi i LRI në Jalë, asnjë i lënduar

Autobusi që transportonte të rinjtë e LRI-së është përfshirë nga flakët e zjarrit.

Të rinjtë po shkonin në kampin e Jalës, pasi sot është hapur pikërisht ky kamp.

Ngjarja ndodhi pranë bregdetit ku çdo vit LRI ngre çadrat për kamp.

Pasagjerët vunë re tym që dilte nga motori i autobusit, ndërsa fatmirësisht asnjë prej tyre nuk është lënduar.

Shoferi ndaloi menjëherë autobusin, ndërsa pasagjerët dolën jashtë pa asnjë problem.

Shkak ka qenë ngjitja në Qafën e Llogarasë duke bërë që motori i autobusit të tejnxeh

August 22, 2016 14:09
Komento

1 Koment

  1. Arben August 22, 14:15

    BUXHETI I LSI, JA KALON EDHE KOMPANISE ME TE MADHE TREGTARE NE SHQIPERI.
    I GJITHI I BAZUAR MBI VJEDHJE DHE GRABITJE,

    PRISNI O MILET, SE JU SJELL DREJTESI ILIR M….TI.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim