Merret i pandehur Alfred Peza, tre akuzat që ka ngritur Prokuroria

May 25, 2017 11:19

Merret i pandehur Alfred Peza, tre akuzat që ka ngritur Prokuroria

 

Prokuroria e përgjithshme i njoftoi sot akuzat deputetit Alfred Peza, për “fshehje të ardhurash”, “pastrim parash” dhe “mos deklarim pasurie”.

Peza është paraqitur sot në Prokurori me avokatin e tij Ardian Visha.

Nga sot deputeti socialist është i pandehur, dhe dosja ndaj tij është dërguar në Gjykatën e Lartë.

May 25, 2017 11:19
Komento

3 Komente

 1. demo May 25, 16:56

  Kujtohu cfare ke bere,kur ishe tek ora news.Ke haqe per te la,mer katunar Peqini.

  Reply to this comment
 2. Andi May 25, 19:17

  Po ky a fitoi ne Gjykaten e Larte nje jave me pare? E njejta gjykate ca do tehote nuk behet e? Keshtu qe, qenka muhabet koti dhe duket qe eshte i pafajshem.

  Reply to this comment
 3. Milaimi May 25, 19:22

  Je shembull suksesi dhe askush s’duhet te paguaje keto gjera per faj te sistemit. Sot e kesaj dite te gjithe punojne me dy bordero.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim