Lirohet pengu i Tiranës, arrestohen 3 pengmarrësit

January 9, 2016 12:53

Lirohet pengu i Tiranës, arrestohen 3 pengmarrësit

UPDATE – Pas dy orësh policia ka bërë të mundur arrestimine tre pengmarrësve të Ylber Kerës, 39-vjeçari që u morr peng në mesditë në sy të djalit të tij 8-vjeçar.

Burime policore bëjnë me dije se të tre personat udhëtonin me mjetin tip Benz në momentin që futën me forcë në makinë Kerën.

Sipas deklarimeve të 8-vjeçarit, Ylber Kera ka qënë duke ecur me fëmijën e tij dhe është konfliktuar me disa persona, të cilët ishin duke udhëtuar me një mjet tip “Benz”.

I ati pasi ka debatuar është marrë me dhunë në makinë nga këta shtetas dhe janë larguar.

Njofitimi i policisë ora 12:00

“Më datë 09.01.2016, në afërsi të shkollës “Bajram Curri”, një shtetas me iniciale Y. K, duke ecur me fëmijën e tij të mitur, është konfliktuar me disa persona të cilet ishin duke udhetuar me nje mjet tip Benz. Sipas deklarimeve të fëmijës në Polici, dyshohet se i ati pasi ka debatuar me këta shtetas është marre me dhunë forcërisht në makinë dhe janë larguar. 

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po punon për kapjen e personave.

January 9, 2016 12:53
Komento

7 Komente

 1. i ri January 9, 14:07

  Po emrat e atyre që u arrestuan pse nuk jepen,as motivet përse ndodhi kjo,,,,,?

  Reply to this comment
 2. i ri January 9, 14:13

  Pse nuk jepen emrat e pengmarrësve as edhe motivet,,? Shumë mirë që u kapën ,urojmë të mos mbetet asnjë rast pa u zbuluar,,!

  Reply to this comment
 3. i ri January 9, 14:19

  Përse nuk më botoni komentet,,,?

  Reply to this comment
 4. l ri January 9, 14:20

  Përse nuk mi botoni komentet,,,,?

  Reply to this comment
 5. LORA January 9, 14:41

  Falnderim per punen e Policise se Shtetit,ne ruajtjen e integritetit te personit.
  TUNG.

  Reply to this comment
 6. Loni January 9, 16:13

  Ej Xhaxhi Enver ej Xhaxhi Enver, cia behet keshtu ! Duam demukraci ne !?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim