Meryem Uzerli helmohet në Beograd

May 23, 2015 12:55

Meryem Uzerli helmohet në Beograd

Aktorja turke Meryem Uzerli (Sulltan Hyrem nga seriali Sulltani i Madhërishëm) që ka shkuar për xhirimet e një filmi në Serbi sëbashku me aktorin Ozan Güven (Rystem Pasha) është helmuar nga ushqimi dhe pija në kryeqytetin Beograd.

Gazeta turke “Hurriyet” shkruan se media serbe e ka pasqyruar gjerësisht këtë lajm dhe ka publikuar foto të saj teksa dërgohej në spital për kurim.

Bëhet e ditur se përgjatë kohës që qëndron në Serbi ajo ka marrë me qira një vilë në Sanxhak.

Gazeta serbe Kurir njofton se mjekët serbë bëjnë të ditur se aktorja turke është në gjendje të mirë shëndetësore.

May 23, 2015 12:55
Komento

1 Koment

  1. Pipi May 23, 16:32

    Po, ne filma me helme, thika e shpata ka luajtur kjo aktore. Duhet ruhet nga helmet…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*