Mes liderëve më aktivë në Facebook, Rama: S’ka si ju që më ngacmoni

May 3, 2018 09:18

Mes liderëve më aktivë në Facebook, Rama: S’ka si ju që më ngacmoni

Këtë mëngjes, kryeministri Edi Rama i është referuar të dhënave të Twiplomacy-së ku renditet i dhjeti mes lidërve botërorë përsa i përket aktivizimit të tij nëpër rrjetet sociale.

“Mirëmëngjesi dhe me këta që thonë se unë qenkam një nga 10 liderët më aktivë në Facebook në botë, po nuk thonë që në botë s’ka të tjerë si ju, që më ngacmoni me komentet tuaja këtu duke rritur aktivitetin tim komunikues në këtë rrjet, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në faqen e tij në Facebook.

Twinplomacy është institucion i cili merret me monitorimin e rrjeteve sociale të liderëve dhe organizatave në të gjithë botën.

s.a/dita

May 3, 2018 09:18
Komento

4 Komente

 1. intelektuali May 3, 10:13

  Edi Rama kursesi nuk mund te quhet si nje LIDER me aktiv ne Facebook

  sepse:

  ESHTE I VETMI LIDER NE BOTE QE E KA LESHUAR SHTETIN PA FRENA FARE NE DORE TE FACEBOOK-UT, TE PPP-VE DHE TE KONCESIONEVE GRABITQARE DUKE U KUJDESUR VETEM PER PARCELAT E HABILAJVE DHE BALILAJVE, POR EDHE PER IMPORTIN NE RRITJE TE BANANEVE NGA KOLUMBIA.

  Reply to this comment
 2. Kris 1 May 3, 10:14

  Ate zeron pas nje njeshit hiqe se nuk ka vlere

  Reply to this comment
 3. Arben May 3, 12:41

  lidr botror

  Reply to this comment
 4. Jimi May 3, 13:04

  Intelektual! Per nje gje te garantoj! Ti nuk renditesh i dhjeti, sic u rendit Rama, por ti je kampioni! Ti je i pari ne bote per komentet ne rrjetet sociale Ti je per Gines.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*