Mes të arrestuarve të Lezhës, vëllai i moderatores televizive

October 1, 2018 12:31

Mes të arrestuarve të Lezhës, vëllai i moderatores televizive

Në operacionin e Policisë së Shtetit në Lezhë, mes 4 personave të arrestuar është edhe vëllai i moderatores televizive Alketa Vejsiu.

Arrestimi i 29-vjeçarit nga Tirana, Endrit Vejsiu u bë për veprat penale “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike” dhe “Trafikim i lëndëve plasëse”-njofton policia.

Vejsiu u arrestua në aksin rrugor Milot-Lezhë dhe në makinën e tij tip “Opel”, u gjetën 4 mina me telekomandë dhe 3 kilogramë kanabis fshehur në një gomë rezervë në bagazh.

Mes të arrestuarve ishte edhe i kërkuari për vrasje, Gentian Elezi.

b.m. / dita

October 1, 2018 12:31
Komento

3 Komente

 1. Dulla October 1, 12:40

  Dava shqiposh. Gjera qe jane ne mode

  Reply to this comment
 2. Perkthyesi October 1, 13:38

  Keta jane ata qe, me naivitetin tone ende feminor, i quajme VIP-a. Pse kemi rene kaq poshte? Niveli i tyre arsimor dhe kulturor, le kaq shume per te deshiruar, sa mund te krahasohet me ate te butakeve. Me e cuditshmja eshte sa jane shume, dhe shtohen ne menyre te pabesueshme cdo dite! Turp!

  Reply to this comment
 3. tori October 1, 20:46

  Kaq me vlere jane moderatoret e ekraneve televizive ne Shqiperi e aq pa vlere ato jane ne boten e qytetrume.Ma do mendje se ky vlersim vjen nga ambjenti injorant I mjediseve shoqrore apo kulturore ku ato punojne e vlersohen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim