Mesazhet erotike, Vrenozi mërzitet me Gridën: Më zhgënjeve, po zjarrin i vije pjeshkës…

February 13, 2018 15:01

Mesazhet erotike, Vrenozi mërzitet me Gridën: Më zhgënjeve, po zjarrin i vije pjeshkës…

Pas publikimit të videos ku shihej se deputeti i PD, Ervin Salianji shkëmbente mesazhe erotike me shtetasen G.D ka reaguar militanti i PD në Korçë, Ilir Vrenozi.

Teksa publikon një foto me Grida Dumën në Facebook, Vrenozi i thotë asaj se e zhgënjeu dhe i kërkon që të reagojë.

ME ZHGENJEVE ! Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj ! Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje, te dija femer me klas …. me Zhgenjeve ” – shkruan korçari Ilir Vrenozi.

o.j/dita

February 13, 2018 15:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*