Mesazhi i Donald Lu: Bëjeni zërin tuaj të dëgjohet! Votoni!”

June 25, 2017 09:25

Mesazhi i Donald Lu: Bëjeni zërin tuaj të dëgjohet! Votoni!”

Përmes rrjetit social facebook ambasadori i SHBA-se, Donald Lu, percolli mesazhin drejtuar të gjithë shqiptarëve.

“Urimet më të mira për shqiptarët sot, teksa ushtrojnë të drejtën e tyre themelore demokratike për të votuar. Ne kemi nderin të kemi 34 ekipe të Ambasadës së Shteteve të Bashkuara, të cilët do të vëzhgojnë votimin dhe numërimin në të gjithë vendin. USAID do të mbështesë edhe 540 ekipe të tjera vëzhguese vendore të shoqërisë civile kudo në Shqipëri. Zgjedhjet janë një festë për demokracinë! Bëjeni zërin tuaj të dëgjohet! Votoni!”

June 25, 2017 09:25
Komento

1 Koment

 1. intelektuali June 25, 10:27

  MIRE THUA O I NDERUARI AMBASADORI LU,

  por:

  PER KE TE VOTOJME NE, SHQYPTARET?

  Per PARTIZANIN mashtrues dhe genjeshtar te Enverit, Edi Rama qe qan dhe vajton per 29 nentorin e ZI jugosllav te Titos dhe LANC-in kriminal te Enverit qe vrau anglezet ne Kanalin e Korfuzit dhe dekoron me medalje trimerie Nexhmijen me Viton duke u falur 10 here ne dite tek Piramida e Enverit perballe Kryeministrise?

  apo:

  Per KAMARIERIN e Enverit ne Rinas, Lulzim Basha qe vodhi fondet publike si i papare dhe qe vrau njerez te pafajshem ne 21 janar vetem sepse ishte “parashytisti” i hedhur nga Saliu ne politike?

  apo:

  Per Like Floririn qe e kapen me presh ne duar me video me ze dhe figure duke vjedhur fondet publike si nje ryshfetci bolshevik tipik enverist dhe qe nxjerr femijet ne Permet me shallin e kuq ne qafe dhe me grushtin lart mbi koke per te nderuar Enverit dhe katilet e tij qe i quan “deshmore”, te cilet mbushen lumenj me gjak njeriu ne Shqypni dhe falimentuan ekonomine dhe renuan shtetin si kurre me pare ne histori?

  HE MO ZOTI LU PO T’I KISHTE KETA VAMPIRE ENVERISTE NE SHBA A DO T’I KISHIN VOTUAR AMERIKANET?

  prandaj:

  AMAN DHE DERMAN ME KETO PARRULLA DEMAGOGJIKE O ZOTI LU!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*