Mesazhi në telefonin e Metës: Nuk do gjesh më gjurmë LSI-je

July 2, 2019 11:56

Mesazhi në telefonin e Metës: Nuk do gjesh më gjurmë LSI-je

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar një mesazh që kryeministri Edi Rama i ka bërë nëpërmjet telefonit. “Nuk do gjesh më gjurmë LSI-je.”

“Ça më shkruan ky, nuk e kam zakon por do i nxjerrim. Më 18 shkurt:

‘Lulit i kam shkruar në fund të 2017 se pas zgjedhjeve lokale nuk do jetë kryetar partie, ndërsa ty po të shkruaj se pasi të mbarosh mandatin si President nuk do gjesh më gjurmë LSI-je’.

Pra i vjen keq edhe për mua edhe Lulit, mua kur nuk më erdhi keq për ditët e mia në PS në ditët e mia më të zeza, që Edi i gjuante me gurë, e bënte pis atë, nuk më vjen keq as për LSI se e bëra për të dhënë mundësi të rinjve si Gjosha, Panariti, Mehmeti të bëjnë diçka të mirë për vendin”, tha Meta.

j.l./ dita

July 2, 2019 11:56
Komento

11 Komente

 1. ME EMER July 2, 12:13

  Nje [sikolog i mire , mjafton ti shohe syte e te paleve dhe te kuptoje shume . Vetem te mos kete frike te thote te verteten per ate qe kupton ..!

  Reply to this comment
 2. tex July 2, 12:22

  lidheni cojeni ne psikiatri…si mund te perfaqsohemi ne nga persona te cmendur..as ne tavolina lagje nuk behet kjo lloj llogjike….sbalordito …nuk ma priste mendja qe ne publik nje politikan te rreshqiste ne kete grade

  Reply to this comment
 3. Xxx July 2, 12:31

  Mire ta ka thene dhe do jete burre i ppshter po nuk e beri kete qe thote.

  Reply to this comment
 4. Amerikani July 2, 12:34

  Menderpresidenti paska humbur qetesine 🙂

  Gruevski shkoi ne Hungari te fashisti Orban per azil , ky ve bast qe do shkoje ne Greqi.

  Reply to this comment
 5. Zigur Qarri July 2, 13:01

  Edvin Escobar D’Rama ja futi Fatos Nanos dhe Ilir Metes!I pari i dha doren te futej ne politike,i dyti i dha mundesi te behej Kryeminister.

  Reply to this comment
 6. $$$ July 2, 14:04

  Meta patrioti c’ndodhi me Aljenden ? Si na ktheve tani mujo uliqinaku ?

  Reply to this comment
 7. Te zgjedhesh Europen ne vend te Haxhi Qamilit July 2, 14:07

  Rama beri zgjidhjen e duhur ! Rama mbeshtet tani per tani nga amerikanet europianet edhe pse nuk eshte perfekt, ka shume gabime por midis dy te keqijave te rrezikshme Rama eshte rrezik I vogel per shqiptaret !
  Prandaj duhet te mbeshtet Rama !
  Ai qe eshte kunder Rames eshte Haxhi Qamil I shekullit 19 !
  Levizja anti Rame eshte Levizje “Dum Baben” Ali Baben me 40 hajdut !

  Reply to this comment
 8. Martini July 2, 15:31

  O hajdut i Cepanit.Bere kuadër dhe udhëheqës Panariti dhe Haxhinasto kryehajdutë vjedhës.Ke bërë mirë ata të dy do të arrestohen të parët nga SPAK u ata do të heqin brekët do pendohen dhe do të çojnë ty në burg.Me furce nuk veçon dot.Ata prapë për të shpëtuar bythën me mut të hajdutit do ta fusin ty o Like mavri çtë gjeti.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim