Mesila Doda – Blushit: Ti vodhe protokollin e takimit të Metës! ­

July 14, 2016 12:46

Mesila Doda – Blushit: Ti vodhe protokollin e takimit të Metës! ­

Deputetja Mesila Doda, replikoi pas fjalës së Ben Blushit në Kuvend duke thënë se ai ka vjedhur protokollin e Ilir Metës në kohën kur ky i fundit ishte kryeministër.

“Ti vodhe protokollin e mbledhjes që Madeline Albright konsumoi me ish-kryeministrin Meta” – tha Doda pa sqaruar më tej historinë.

Nga ana tjetër, ajo tha se nuk ka bërë asnjëherë demagogji. Debatet Blush-Doda nisën pasi ish-deputetja e PD e akuzoi kohë më parë nismën “Presidentin nga populli” si të kopjuar nga ajo.

July 14, 2016 12:46
Komento

3 Komente

 1. Alban July 14, 13:09

  Me ne fund diksush qe jabheq masken Blushit. Bravo znj.Doda se boll na beri shenjteria e tij ky blushi.

  Reply to this comment
 2. anticensurë 25642654 July 14, 15:26

  “Ti vodhe protokollin e mbledhjes që Madeline Albright konsumoi me ish-kryeministrin Meta ……….. pa sqaruar më tej historinë” ??
  fantastike!!
  ne kemi në parlament o budallenj o hajdutë!!
  njëri vjedh idetë e tjetrit o të partive,tjetri protokollet sikur të kishim të bënim me ide të patentuara ose protokolle të drejtë leximi!!
  idenë e “zgjedhjes së presidentit nga populli”në mos gabohem e ka dhënë gjon sula në komentin e tij të para tet vjetësh!kështu që mesa di unë dhe vetë mersila ja ka vjedhur atij!prandaj nuk ka të drejtë të ankohet për vjedhje të idesë së saj nga blushi apo hafizi!
  sa për protokollin e metës me ollbrait,që se çfarë është thënë apo shkruar nuk e dimë dhe se ju po ashtu nuk keni dhënë asnjë shpjegim,nëse blushi e paska “vjedhur”,përse nuk e çoni në gjykatë??
  lërini mor këto lojëra fjalësh,lërini këto “lajme”që vetëm lajme nuk janë!shkruani ndonjë gjë të saktë dhe shpjegoni gjërat që shkruani!
  boll mor idiotër me këto shkrime pa kripë!me këto shkrimiq e as kombinim të rastësishëm shkronjash nuk mund ti quajmë!!

  Reply to this comment
 3. info analitike July 14, 20:22

  Mesila eshte deshperimisht ne kerkim te ndonje kauze. Pasi i doli huq me martesat e homoseksualeve tani i eshte qepur Blushit dhe Hafizit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*