Mesila Doda: PD të kandidojë Voltana Ademin përballë Bazhdarit në Shkodër

April 5, 2015 17:33

Mesila Doda: PD të kandidojë Voltana Ademin përballë Bazhdarit në Shkodër

Deputetja demokrate, Mesila Doda, kërkon nga PD që të kandidojë në Shkodër Voltana Ademin.

Ajo thotë se me këtë do të jepej edhe shembulli i një fushate pa kriminelë dhe të fortë.

Meqënëse të gjithë po merremi me Tiranën, po mundohem të jap një opsion tjetër.

Ka një kandidate grua nga e majta që ka dale tashmë për Shkodrën, Keti Bazhdari.

Do më pëlqente shumë që përballë të ishte një tjetër zonjë nga e djathta.

Une do preferoja kolegen time Voltana Ademi.

Me këtë rast, do mund të jepnim shembullin e nje fushate pa kriminele dhe të fortë që përdoren dhe një model se si grate dinë të bëjnë politikë dhe ti shërbejnë komunitetit të tyre shume më mirë se burrat politikanë“, shprehet Doda.

Por, vështirë se do e marrë kush parasysh propozimin e saj, duke parë marrëdhëniet e Dodës me drejtuesit e PD-së.

April 5, 2015 17:33
Komento

10 Komente

 1. miroo April 5, 17:46

  d.m.th…messila della palma ne partine tuaj paska dhe kriminele dhe te forte, shume e forte per nje deputete, me ne fund e pranove qe ka dhe te tille….. ok

  Reply to this comment
 2. Toni April 5, 18:23

  Mos voltana ademi per SHKODREN uroj te kete qene nje batute+shaka e mesiles,voltana ademi ish-prefekte thoshte qe jane demshperblyer te gjithe banoret e permbytur,ndersa e deri sot qe flasim ka akoma njerez qe as nuk jane pare me sy e jo me te demshpeblehen nga permbytjet,25-vjet SHKODRA nen thundrat+falangat e dizenjatores jozefina coba-topalli,nuk ka paragon midis voltana ademit dhe Keti Bazhdarit..Forca Ketiiiii…

  Reply to this comment
 3. Ora April 5, 19:13

  Voltana asht krejt taratikë, as per ne Zdrale nuk ban.

  Reply to this comment
 4. paci April 5, 22:41

  Shkodra eshte shmallur per 24 vjet me shoket e Voltanes dhe ksaj rralle ju ka dhene hallmen se e kane kthyer nga kryeqender ne katund te stermadh , paten plan ta benin Venecia po shyqyr qe shpetoj .
  Kesaj rradhe nuk na duhet partia por njeriu me i mire qe eshte zonja e nderuar Keti Bazhdari . Kush e don zhvillimin europian te Shkodres do te votoje Ketin .

  Reply to this comment
 5. skifteri April 6, 06:39

  eshte injoranc te zgjedhish Voltana Ademin per SHKODREN ,kesaj I thone te tallet me te me pa turpesine me te madhe P.D-ja.SHkodra e njehe kete parazite kur shkodra u permbyt ne uje dhe nuk demshperblej asnje shkodran ,ka dhe te tjere me te afte P.D-ja.

  Reply to this comment
  • EC April 6, 10:23

   Voltanen e kam pasur ne shkolle dhe jam vete i majte, por te mblidhen bahke gjithe deputetet e Ketit e Shqiperise nuk bejne dot as sa gjysma e Voltanes. Mesila Palma ka thene nje te vertete.

   Reply to this comment
   • Toni April 6, 10:53

    Ahahaahaha voltanen prefekte+deputete e boni xhozi kaq e zonja eshte voltana po na tregon ti voltanen,Nuk ka paragon midis Ketit+voltanes per cdo lloj aspekti,voltana eshte mire per shitese krapi me tjegell jo per ti qare hallin popullit aq sa ja qau xhozi per plot 25-vjet ,pyte voltanen i domshperbleu popullin e Shkodres pa pike turpi doli me xhozin duke tallur menderen se asht ba SHKODRA si VENEZIA,tung..

    Reply to this comment
 6. Xhimi April 6, 13:11

  Voltana, terhiqu sa nuk eshte shume vone! Shuplakat per PD parashikohen te jene shume me te fuqishme se te 23 Qershorit te 2013!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*