Mesila Doda thyen vendimin e PD-së, merr pjesë në votim

March 26, 2015 13:11

Mesila Doda thyen vendimin e PD-së, merr pjesë në votim

Deputetja demokrate, Mesila Doda, ka thyer vendimin e PD-së për të mos marrë pjesë gjatë votimit për heqjen e imunitetit të deputetëve Tom Doshi dhe Mark Frroku.

Ajo ka marrë pjesë në seancë dhe ka votuar pro kërkesës për heqjen e imunitetit të dy deputetëve.

Jam thellësisht e bindur në drejtësinë e aktit të sotëm dhe në votën për të mbështetur institucionet e drejtësisë.

Në momentet që na vjen një kërkesë, nuk mund të flasim dhe të bëjmë lojëra.

Do vazhdoj të punoj për një parlament më të mirë se ky që është sot,” tha Doda pas votimit.

March 26, 2015 13:11
Komento

15 Komente

 1. mushkonja March 26, 13:17

  ah moj mesila ato nuk ishin burra po burrecat e shqupit i ka marr perpara bac saliu peng bravo

  Reply to this comment
 2. idhi March 26, 13:25

  Mesila,sa per nje parlament me te mire se ky qe eshte sot,shiko te ngresh nje tejeter qe ta besh konkurente.
  Kam frike se kete qe kemi ti se rregullon dot. Jo se uk di por nuk ke kohe. Per dy vjet eshte e pamundur. Ne parlamentin e ardheshem,shiko edhe per ndonje parti tjeter se me Lulken,zor se mund te behesh deputete.
  Ti e di se ai nuk te shikon si bashkepunetore edhe per nje arsye tjeter….

  Reply to this comment
 3. djemte e Kiçove March 26, 13:42

  Me mire vone se kurre,por tani e ke ngrene ‘sapunin’

  Reply to this comment
 4. Shqipe March 26, 15:26

  Bravo melisa, ne se vertet ke kete mendje, atehere mund te shpresojme se po bulezon gjelbrimi. Po kam FRIKE se nuk vjen behari me nje lule

  Reply to this comment
 5. SuloKapedani March 26, 16:00

  Mirè moj z.Mesele por nuk bène dot parlament tè mirè me ata qè tè drejtojnè nga shqupi.Edhe sikur ti mbetesh Mesele Palma.Mesele duhet pa tjeter tè ndryshosh rrugèn, ,,,, larg shqupit.

  Reply to this comment
 6. fred March 26, 16:58

  P..h persembari

  Reply to this comment
 7. vito March 26, 17:00

  Vertet behari nuk vjen me nje lule,por kur cel e para te tjerat e ndjekin pas,thote nje fjale e urte popullore.Te lumte!

  Reply to this comment
 8. KATHERINA DIE GROSSE(Madona prej Sauku) March 26, 18:53

  Respekt zonjes Mesila.
  Tregon se ka ndryshuar kjo zonja deputete dhe po ben politik ne sherbim te demokracise.
  Big Like

  Reply to this comment
 9. M A R K O March 26, 19:02

  Palmat vaditen por me vonese japin “fruta”….

  Reply to this comment
 10. V.DUKA March 26, 19:09

  Z.Mesila, jame shtetas i depolituzuar me bindje te majta, por e kam per ndere te deklaroj se sot jini ne nivelin e deputetit me te mire qe ka parlamenti shqiptare. Urime!
  Me respekt V.Duka.

  Reply to this comment
 11. Genci March 26, 19:15

  Genci
  Te lumte zonja deputete e vertete,

  Reply to this comment
 12. Akrepi March 26, 19:34

  Mesila qendroi se eshte ushtare besnike e Ilir Metes,ktheje sumen nga vjen zjarri.

  Reply to this comment
 13. bajram March 26, 20:35

  Kjo Mesila Doda si shume po e ndihmon Edi Ramen si shok te vjeter,apo e kam gabim ?!!

  Reply to this comment
 14. tomorri March 26, 22:32

  Jo nuk ndihmon Ramen si shok te vjeter se ate nuk duame ta dime por,jam i bindur se tek kjo deputete ka zene vend e verteta dhe pjekuria ,per kete BRAVO Mesila.

  Reply to this comment
 15. dardan March 26, 22:44

  Bravo Mesila Doda kjo dite dhe kjo date le te shenohet ne histori ,se je e vetmia deputete qe thyeve akullin e ajsbergut prej vitit 1990 e ne vazhdim se ata burravecet e shqupit apo te majtet, nuk jane ne gjendje te ndajne shapin nga sheqeri,por tani ka arth koha ti themi ”NDAL” cdo pislleku.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*