Mesila para, burrat pas

July 27, 2013 15:00

Mesila para, burrat pas

Duket si një foto aksion si për nga ndriçimi që është përdorur ashtu edhe për nga mënyra e qëndrimit. Mbi fytyrën e zbehtë i bie drita e bardhë, por ajo përsëri nuk tutet. Është e para në radhë. Pas i vijnë disa burra. Po flasim për Mesila Dotën dhe një foto të saj të vendosur 5 ditë në parë në profilin personal të Facebook. Mes të tjerëve, në të paraqiten Sokol Olldashi dhe Lul Basha, i cili është disi më i fshehur, por që parakalon ndër të tjerët. Fotoja në coverin e Mesila ka marrë edhe disa komente. Ka patur nga ata që e e krahasojnë atë me “Matrix”, ju krahasoheni me çfarë të doni!

 

July 27, 2013 15:00
Komento

15 Komente

 1. evievita July 27, 15:09

  burr pederast mesila

  Reply to this comment
  • feniks July 28, 15:15

   Me cfare i ushqejne keto femrat keta te PD-se,qe behen me KAFSHE se meshkujt????
   Dhe kur thone,qe te shtojme ne PERQINDJE FEMRAT NE QEVERISJE,te kujtohen menjehere keto EGERSIRAT E PD-se!!!
   ASNJE FEMER NE QEVERISJE,aq me teper te QEVERISJES SE PD-se se behen me KAFSHE SE BURRAT!!!

   Reply to this comment
 2. kunder saliut July 27, 15:10

  epo keshtu dhe u martua .e mes 9 burrave

  Reply to this comment
 3. tol francezi it July 27, 15:57

  hajde mesila hajde, tani pleqeri na u bere seksi-star,hallall se ne pleqeri te shtohet nepsi per sallam.

  Reply to this comment
 4. Vlora July 27, 16:29

  He he maqin para ,maqin prapa ..dhe mesila ne mes .hahahhahahah

  Reply to this comment
 5. MARKO July 27, 20:15

  U krrimb fiku Keli!

  Reply to this comment
 6. T'ka sali shpirt July 27, 22:11

  je i madh vlora
  je me se i sakte
  po foton kush e ka bere keli………………..

  Reply to this comment
 7. hajdari July 28, 08:34

  keli do per vete burre prandaj mesolja ka 9 burra

  Reply to this comment
 8. Mark uk July 28, 08:58

  Te kishit ftyre nuk fyeni nje femer e per cfar se nuk ka bindjet tuaja partiake.Zoti ju falt duke ju lene per budaj.

  Reply to this comment
 9. ILIRET July 28, 10:19

  Po ti o Mark uk, c’do ne kto ane? Apo per nje vic, t’zu nata jashte…
  – Megjithate Mesila ne kete rast nuk ka faj. Deshti me fol kunder procesit te zgjedhjes se Bashes. Foli nja dy fjale. Por i thane, ti pusho… Do te flase, do te flase…

  Reply to this comment
 10. Mark uk July 28, 12:33

  Po per nje vic me zuni nata jasht,Kur e gjeta kenka ba gomar si ti.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*