Mësuan se do të hiqet monedha 1 paundeshe, shqiptarët hapin kutinë e kursimit dhe s’u besojnë syve

October 1, 2017 21:56

Mësuan se do të hiqet monedha 1 paundeshe, shqiptarët hapin kutinë e kursimit dhe s’u besojnë syve

Disa shqiptare te cilet jetojne ne Angli kane hapur kutine e kursimeve pas nje viti, pasi do dale jashte qarkullimit monedha 1 paundeshe dhe ne total ju rezultoi se kane kursyer 1560 paund.

“Gur, gur bëhet kalaja… “Pershendetje JOQ, e hapem kutine e kursimeve pas një viti, sepse do dale jashte qarkullimit monedha 1 paundshe këtu në UK pas dates 15 Tetor dhe totali na doli 1.560 paund.”

October 1, 2017 21:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*