Mësuesja me tumor u ankua ‘live’, ja çfarë ka bërë sot Rama

January 20, 2018 09:06

Mësuesja me tumor u ankua ‘live’, ja çfarë ka bërë sot Rama

E mbani mend mesuesin nga Rresheni qe vuan me tumor e qe iu ankua Rames direkt ne takimin e tij ne fundit ne kete zone, se nuk kishte medikamentet e duhuara ne spital?

Per ate dhe gjithe grate qe kane kete problem shume te madh, qe perballen me mungesen e flakoneve te nevojshem, kryeministri Rama ka dhene lajmin e mire.

Ne spitalin Onkologjik eshte tashme sasia qe nevojitet, ndonese mjekja pohon se duhet ende me shume, duhen 8 mije flakone ne vit.

Postimi i Rames

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto dy pjesë të historisë së mësueses mirditore që vuan nga kanceri, ku mund të shihni se si funksionon bashkëqeverisja me qytetarët, të cilët nuk përtojnë të ankohen për hallet e tyre konkrete në platformën e bashkëqeverisjes shqiperiaqeduam.al apo në takimet publike të platformës, ju uroj një fundjavë të qetë.

January 20, 2018 09:06
Komento

6 Komente

 1. info analitike January 20, 10:02

  Ketij regjizorit vetem po iu ankuat para kamerave keni ndonje mundesi sepse po e bete ne rruge institucionale mund te vdisni te qete se nuk ju degjon njeri. Ka merakun se mos i prishni filmin e propagandes dhe jo merakun e shendetit te qytetareve.

  Reply to this comment
 2. Vetingu per Presdentet kryeministrat ministrat e tranzicionit ! January 20, 10:43

  Kryeminister shume mire qe interesesoheni per raste te tilla per njerzit ne nevoje por ju lutem mos qendroni indifferent me puntoret e ARMO edhe atje jane 1500puntore qevuajne pasojat kanceroze te korrupsionit ne vite ku shteti ka humbur miliona dhe rrezikojet jeta e puntoreve nga papunesia Pasojat sociale te papunesise jane thjesht korrupsioni Shtet Privat.

  Reply to this comment
 3. DINGO January 20, 11:06

  Edhe Goebels do ta kishte zili kete Propagande.
  Pasi te gjithe e dime .Po nuk paguan Vdes!!
  Zoti Rama dicka nuk shkon me Qeverisjen tuaj,reflektoni se po erdhen prape UDBistat e PDse ne pushtet jeni njesoj me ta.

  Reply to this comment
 4. lalai January 20, 11:38

  Hollywood…..pretedent per cmimin OSKAR per ….
  Rregjisori me i mire
  Aktori me i mire
  Realizimi me i mire
  Partia me e mire
  Me e mira e te mirave….

  Reply to this comment
 5. Majtas January 20, 12:41

  Nje gje smar vesh!!

  Para 4 vitesh ka qen ai Beqiri qe mos ti themi ndryshe.
  Pjese e kesaj qeverisje. Pse pyet ky si ja benit para 4 vitesh ?!!! Tall ky apo vertet sdinte gje cbente Beqiri e Tahiri ?

  Reply to this comment
 6. xxx January 20, 14:59

  Hall me burre hall pa burre halll te mos martohesh kurre, i thone nje llafi. Kshu dhe ciniket qe skermiten neper komente.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*