Meta bisedë telefonike me Fleckenstein: Besoj në zgjidhje konsensuale

July 21, 2016 15:13

Meta bisedë telefonike me Fleckenstein: Besoj në zgjidhje konsensuale

Kryeparlamentari Ilir Meta ka zhvilluar një bisedë telefonike me eurodeputetin Knut Fleckenstein ku e ka informuar në lidhje me procesin e negociatave për reformën në drejtësi.

Gjatë bashkëbisedimit, Meta ka shprehur besimin  për miratimin e saj dhe në gjetjen e një zgjidhjeje konsensuale.

July 21, 2016 15:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*