Meta dhe Rama i shtrëngojnë duart njëri-tjetrit (Foto)

June 12, 2019 14:49

Meta dhe Rama i shtrëngojnë duart njëri-tjetrit (Foto)

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka marrë pjesë në festimet për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës ku kanë qenë të pranishëm edhe liderë të tjerë rajonalë e botërorë.

Ndërkohë nukl ka munguar momenti i takimit të Kreut të Shtetit me ish-presidentin e SHBA-ve Bill Clinton.

Sakaq edhe pse në Tiranë situata politike është mjaft e tensionuar Meta dhe Rama, dy liderët kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin.

Siç shihet dhe nga pamjet, Presidenti Meta ka qenë duke diskutuar me Matthew Palmer, Zëvendës Ndihmës-Sekretar i Shtetit në SHBA, ndërkohë që Rama ka mbërritur për t’u ulur sipas protokollit dhe për të ndjekur fjalimet gjatë ceremonisë.

 

b.b/dita

June 12, 2019 14:49
Komento

3 Komente

 1. mirel June 12, 14:59

  Tuneli vella, tuneli
  Politika shqiptare eshte e gjitha tunel. I ka rene me kohe popullit ne koke prandaj nuk kupton gje se cbehet

  Reply to this comment
 2. Arben June 12, 15:01

  uaaaaaaaaaa ja shtrenguan eeeeeeee,

  uaaaaaaaaaaaaaaaa sa mire.

  Reply to this comment
 3. Salamandra June 12, 15:13

  Kane gjithe jeten qe shtrengojne duart,zihen sa per sy e faqe

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*