Meta i kujton Berishës ditëlindjen e Nokës

March 3, 2016 11:41

Meta i kujton Berishës ditëlindjen e Nokës

 Edhe pse e ka një nga idhtarët e tij më të devotshëm, duket se Sali Berisha ka harruar ditëlindjen e kolegut të tij deputet.

Bëhet fjalë për Flamur Nokën i cili sot kishte ditëlindje.

Ka qenë kryeparlamentari Ilir Meta ai që ka uruar deputetin demokrat Noka. Pas kësaj ka qenë dhe ish-kreu i PD-së që i ka zgjatur dorën Nokës dhe e ka uruar.

Më pas vijuan urimet dhe nga deputetët e tjerë të PD-së.

March 3, 2016 11:41
Komento

3 Komente

 1. xhaja March 3, 12:11

  Nje Tirons do te thoshte: Ka Noka ditelindjen?

  ENE MASANEJ!!!!!!!!!!

  Xhaja

  Reply to this comment
 2. sokoli March 3, 12:46

  Eeee, po ku te lene hallet e popullit te mendosh per ditelindje………

  Reply to this comment
 3. shame shame meta March 3, 17:55

  ILIR META:

  je antishqiptari me I madh te te gjitha kohrave pas salimonstres

  ka dhe ndyresia juaj mender me thene rizgjedhjen president kur po digjej ai vend

  eshte ai qe zgerdhihet sot vesh me vesh me rreshterin Lu

  3 March:1997

  President Bisha was re-elected with the votes from the members of the DP. The remaining warehouses exploded and remaining bands of the military formed committees. Destruction and killings continued throughout southern Albania. The seven million dollar Vocational Training Centre in Vlora was burned, which had cost the Albanian government. A group of approximately 100-member “Adipetrol” was held responsible and their compound in Gjirokastra was raided. Masked raiders captured a warship and rebels attacked Saranda, where police and government buildings were burned. Criminals engineered a prison break, releasing hundreds of prisoners, seized 400 weapons and set fire to the town library. In Kuçovë, a bread shortage was announced. The army recovered control of Fier and begam to disarm the population.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*