Meta padit Dvoranin: Po i jap mundësi reformës në drejtësi të tregojë veten

November 19, 2019 15:12

Meta padit Dvoranin: Po i jap mundësi reformës në drejtësi të tregojë veten

Presidenti ka njoftuar shqiptarët përmes Facebook se e ka kallëzuar kryetarin e KED. Ai shkruan se me këtë nënshkrim e mbajti fjalën. Ndër të tjera, Ilir Meta shton se po i jep një mundësi historike Reformës në Drejtësi.

“Të dashur qytetarë!

Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.

Si President i Republikës, po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi, për të treguar integritetin dhe vërtetësinë e saj” – shkruan Presidenti teksa poston fotot e mëposhtme.

l.h/ dita

November 19, 2019 15:12
Komento

7 Komente

 1. Ylli November 19, 15:55

  Do ti RRUASH KOKÉN e KARIT DVORANIT O HAJDUT i LSI HAJDUTÉRISÉ ! Je né Konflikt Interesi me Dvoranin , sepse ishte i Vetmi GJYQÉTAR i Ndershém qé kérkoi BURG pér ty KRRIMINEL dhe HAJDUT , me VIDEON E FAMSHME té 7% me té Ndjerin Dritan Prifti ! E mban mend HAJDUT i LSI KARAPUTANÉS qé edhe FBI i béri EKSPERTIZÉ asaj VIDEO , dhe çdo gjé doli e Sakté !!!!Por ti HAJDUT BLEVE GRUAN E ARDIAN HAJDUT FULLANIT , por KURRÉ NUK Arite té Blije DVORANIN e NDERUAR qé kérkoi BURG pér ty HAJDUT té URRYER !!! DO pérfundosh si Mos mé KEQ O PLEHRÉ , dhe AVOKAT NGJELÉS po i dalin té gjitha Parashikimet qé ti HAJDUT ke RRJEDHUR dhe duhet té shkosh né PSIKIATRINÉ e Elbasanit !!!

  Reply to this comment
  • drini November 19, 18:06

   Bravo Ilir Meta mos e ler shqiperine ne doren e koke bo…s edi trapit, hajdutit qe ka shitur cdo interes te shqiperise, qe po shkaterron shqiperine dhe te ardhmen europiane te vendit.

   Edvin tr..pit piktorit te deshtuar, basketbollistit te deshtuar familjarit te deshtuar,hajdutit qe po vjedh dhe po shkaterron shqiperine cdo dite me bashkepunetoret e bandes se tij kriminale te rilindjes se krimit dhe te korrupsionit.

   Kjo qeveri e edi rames mund te quhet pa frike pa asnje me te voglin dyshim Rilindja e Krimit dhe e korrupsionit e papare ndonjehere ne keto 30 vjet demokraci, e vjedhes se pasurine dhe rrembimit hapur ose ne menyre te fshehte te cdo institucioni me rendesi jetike per shqiperine dhe shqipetaret.

   Reply to this comment
  • Gzim Kulufi November 19, 18:32

   Me vjen keq dhe i terheq vemendjen gazetes DITA, qe lejon te ketille fjalor banal, kur ajo e di se gazeten e lexojne edhe nenat dhe motrat e shqiptarve. Cdo njeri duhet ta shfaqi mendimin e tij lirshem e pa frike, por ky me lart nuk eshte mendim por bajge! Pikerisht komente te tilla, si kjo me lart, detyrojne ligjberesit te nxjerrin ligje kunder komenteve neper internet!

   Reply to this comment
 2. ASAP November 19, 16:02

  kur mafjozi i drejtohet ligjit per te paditur gjyqtarin … bota permbysur lol

  Reply to this comment
 3. Nje koke pa lare: November 19, 16:22

  Jane perpelitjet e fundit te Skrap Arliut…!
  Kerkon drejtesi apo kerkon ta frikesoi drejtesine…?
  Perse duhet ta dijne skiptarte qe Skrap Ardhiu i tyre ka bere nje denoncim?
  Le tu flas skiptareve drejtesia dhe mos te marre rolin e drejtesise…Likja i bllokut 10%….

  Reply to this comment
 4. Sallakja November 19, 16:36

  Po i jap nje mundesi ???????
  Cfare niveli. Ky nuk duhet ofenduar.
  Ky, Presidenti i Shqiptarve duhet meshiruar.
  Po i jap nje mundesi??????
  Po mire me mire, se nuk do jene te gjithe te mencur por si eshte e mundur qe eshte ..
  Presidente?
  Si eshte e mundur qe ka 30 vjet ne politike e nuk mesoje te flase

  Reply to this comment
 5. ky nuk eshte president po harbut miut muzllumi November 20, 09:31

  vetem per kte jane te afte kjio far toxike e njerezimit
  te vjedhin,
  vrasin,
  dehjenerojne ,
  shkaterrojne ,
  te tradhetojne ,vrasin naten e qajne diten,
  dhe mbasi e kan tradhetuar Ardheun
  mbasi kan shkaterruar gjithcka ,
  te dalin perseri edhe kur te gjithe i Peshtyjne ne ate surrat,
  te bejne perseri “patriotin” ;
  te ndereshmin kur gruan e kane nji putane te njohur Boterishte ,

  pra ky njeri .
  kjo rrace bastradesh nuk kan asgje te perbashket me
  Njeriun -Vlerat e Principet njerezore ,

  por funxionojne sipas nji stili jete
  qe quhet ndryshe

  ******************S H K E R D H A T A T******************

  dhe ga reagimet e qytetareve ,mbeshtesve ,medias ,

  qeverrise qe vazhdon ta lere te lir te dhjesi ne Kolltukun
  e Presidences cuditerishte vazhdojne bejne idiotin

  nji loje politike e ndyre loje kurvash politike

  ptu vafshi ne Djall te gjithe se bashku

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim