Meta, mesazh ngushëllimi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës

August 1, 2020 12:37

Meta, mesazh ngushëllimi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për ndarjen nga jeta të Anetës.

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!”, shkruan Presidenti Meta.

o.j/dita

August 1, 2020 12:37
Komento

8 Komente

 1. mirel August 1, 12:54

  Thashe une, shikoni rripin e Anetes.
  Hajt, pajtohuni tani, se nuk ka lezet. Like, Rame, hajde, behuni burra dhe jepini doren njeri tjetrit.
  Si dikur!
  Qofte e xhenetit Aneta.
  Inshalla.. (si thote Rama)

  Reply to this comment
 2. kam frike se ky vend, s'do behet ndonjehere . August 1, 13:02

  kjo ishte e …tepert (sidomos me solidarizimin, ndaj ketij eventi, te ketij …mender presidenti) . per memen e kryeministrit “protokolli”, duhej te ishte dhjesht inforativ; “nderroi jete nena e k. rama” .

  Reply to this comment
 3. LimonE August 1, 15:44

  Mirë bërë që e urove o like!, POR harrove në fund të shkruash: lajk kujt i plsK.
  Cirk me kafkat e iliro-pellazgëve do të shkruante një… shoqe e nexhit.

  Reply to this comment
 4. intelektuali August 1, 16:15

  QANI DHE VAJTONI PER ANETA RAMEN O XHELATE TE ENVERIT, NJASHTU SIC QANIM DHE VAJTONIM NE, DO KOHE ME PARE, KUR JU O KRIMINELA MASAKRONIT PRINDERIT TANE VETEM SE DESHEN TA BENIN SHQYPNINE ASHTU SIC PO KERKON TE BEHET SOT PAS PILAFIT

  Cfare estrade me vajtime enveriste!

  Like Floriri qe e ka pare gjithe Bota me ze dhe figure si vjedh ryshfetin pushtetar, tani ngushellon Edi Ramen per Aneten, pasi nje dite me pare i mallkoi Kristaqin, si KILLER te Enverit,

  Hashim Thaci qe sapo u kthye nga Haga ku akuzohet per krime makaber kunder njerezimit per vrasje mafioze dhe trafik organesh njerezore, po keshtu ngushellon Edi Ramen per Aneten qe asnjehere nuk u kujtua te kerkoje falje per krimet monstruoze te Kristaqit,

  Lukunia e xhelateve te Enverit ne krye te shtetit dhe Pushtetit dhe Ushtria e servileve te Edvinit vene kurrora me lule dhe bejne homazhe duke vajtuar me lote krokodili per Aneten e Bosit Socialist, por nuk bejne pyetjen:

  PO KUSH I QAU DHE VAJTOI DHJETRA MIJE NENA, VIKTIMA TE ENVERIT DHE KOMUNIZMIT NE SHQYPNI?

  Po pse me keto vajtime hipokrite tipike enveriste qe te vriste naten si Qemal Stafen dhe te qante diten me pas per 50 vjet me radhe, me keto estrada komuniste do te hyje Shqypnia ne BE?

  prandaj:

  Ne, intelektualet properendimore qe ju o xhelate te Enverit qe tani qani dhe vajtoni per Eneten e Edvinit, gruan e Kristaqit, Killerit te Enverit ju urdherojme:

  QANI DHE VAJTONI PER ANETA RAMEN O XHELATE TE ENVERIT, NJASHTU SIC QANIM DHE VAJTONIM NE, DO KOHE ME PARE, KUR JU O KRIMINELA MASAKRONIT PRINDERIT TANE VETEM SE DESHEN TA BENIN SHQYPNINE ASHTU SIC PO KERKON TE BEHET SOT PAS PILAFIT

  Reply to this comment
 5. pa vlere August 1, 17:56

  Çfarë ironie !
  “Ngushëllimet më të sinqerta..”

  Sa mund të ketë vend virgjëria te një prostitutë,
  aq mund te gjesh sinqeritet tek Ilir Meta!
  Për gjithçka ai ben.
  (përveçse kur vjedh!)

  Reply to this comment
 6. Labi August 1, 22:05

  Dje i shau baben e vdekur sot e ngushellon per nenen, shkurt burri Mones eshte i falen traplliqe te tilla.

  Reply to this comment
 7. demo August 2, 04:12

  Iku e shkreta Anete,.
  Duroi shume Ju desh te lutonte ne gjyqe me maskarane.
  Te degjonte lloj lloj absurditetesh,
  Se do behej me Chek-Up Vilma Nushi,do behej me Unaze floriri Bashkim Ulaj ,me bisturi argjendi,katundari Vlores,me brekushe Stambolli Edi Rama,.Nuk ja kishte borxh,se as i gezoi,as i duheshin.I duhej nje pako kafe ne muaj,per aq i mjaftonte pensioni saja.
  Aaa duron Sali Berisha.Hedh gjyle e pret topa,,poor Shkelzeni i fillon pushimet ne Maldive dhe i mbaron ne Malvine,i fillon ne Dubai,i mbaron ne Mykonos..
  Njehere ja hypen kalit,njehere ja hypen peles,,
  nje pallat ne Tirane,nje pallat ne Monte-Carlo.
  Po c`ne kjo e shkrete u be kurban per chek-Upin e Vilma Nushit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim