Meta në Francë, takon eurodeputetin Muselier: Bashkëpunim i gjithanshëm

December 7, 2017 12:00 Updated

Meta në Francë, takon eurodeputetin Muselier: Bashkëpunim i gjithanshëm

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ndodhet në Francë, ku në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ka postuar një foto ku takohet me Presidentin e Rajonit të Provencës- Alpes- Cotes D’Azur, Renaud Muselier.

“Sot në Marsejë, me Presidentin e Rajonit të Provence-Alpes-Cotes d’Azur, Renaud Muselier, eurodeputet, duke folur për bashkëpunimin e gjithanshëm të Shqipërisë me këtë rajon, nga më të bukurit dhe më të begatët e Francës e të Mesdheut”, shkruhet në profilin e Metës në Facebook.

December 7, 2017 12:00 Updated
Komento

1 Koment

  1. Lili December 7, 14:33

    Po pse nuk shton se ky eshte edhe i shtepise mbasi eshte djalli i i motres se Mbretneshes Geraldine

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*